Delhi NCR Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo sprawny transfer z i na lotnisko w cenie Sympatyczna obsługa ”

• „śWietna kuchnia hotelowa ,znakomita obsługa , czystość ponadprzeciętna jak na Indie , bardzo miły personel o nienagannych manierach. Bardzo dobre spa.POLECAM. ”

• „Nowo wyremontowany i odmalowany hotel”

• Aero Indus Hotel Ocena: 6,2

„Blisko do lotniska, normalnie 10minut, jeśli korki to można i 40minut. Największą zaletą jest właściciel, chętnie odpowie na pytania i pomoże. Nie oczekuje za to dodatkowych pieniędzy. Warto pytać go o wszystko. W okolicy jest lokalny market z przyprawami i herbatą. Jeśli się nie potrzebuje sari z jedwabiu można tam kupić nawet za 300-400 INR. ”

• „Przepyszna kuchnia warto zamówić coś z menu. Bardzo uczciwa obsługa !!! Pomyliłem się przy wymianie waluty podczas odjazdu. Recepcjonista dał mi o tym znać wysłał pieniądze do hotelu oddalonego o 200km. Niespotykane zachowanie nawet w krajach europejskich ”

• „Śniadanie”

• „Oceniłem już ten hotel wcześniej.”

• „Super personel, ludzie są naprawdę świetnie wyszkoleni, szczególnie w restauracji.”

• Smyle Inn Ocena: 10,0

„polecam, świetna lokalizacja, bardzo zaangażowany i miły personel, pokój bardzo przestronny , czysty i komfortowy- dotyczy pokoju superior family , w którym mieszkałem”

• „Śniadanie było super.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Delhi NCR

na podstawie 1 362 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com