Po Delta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Umberto Ocena: 8,3

„Blisko do plaży. Personel pomocny. Bardzo dobra kawa i plus za owoce na śniadanie.”

• CASA CHIARA 151S Ocena: 7,9

„Panie w Agencji niezwykle miłe i pomocne.”

• „Basen i otoczenie”

• „Komfortowe warunki lokalowe (klimatyzatory, wyposażenie kuchni, świetna lokalizacja).”

• „polecam z czystym sumieniem... czysto, ładny wystrój, świetne miejsce na wypad do Padwy i Wenecji i zwiedzania okolic☺”

• Tenuta Ca' Zen Ocena: 7,9

„Miejsce jest genialnie położone i ma piękną historię!”

• „Naprawdę polecam obiekt na wypoczynek rodzinny.Dużo atrakcji i różnorodność miejsca wypoczynku. Wart odwiedzin super sprawa!!! Naprawdę polecam”

• „bezpośrednio przy plaży na campingu wszystkie potrzebne udogodnienia”

• „Blisko do morza, duże baseny na obiekcie, sklep, restauracja oraz bar również są na miejscu, co jest sporym udogodnieniem, bardzo polecam to miejsce.”

• „Animatorzy, szczególnie Ci dla dzieci, to osoby z powołaniem do tej pracy - pełni zaangażowania, mają doskonałe podejście. Domki są bardzo ładnie położone pośród licznych drzew. Wnętrze domku małe lecz wystarczające a taras bardzo komfortowy. Baseny spełnią wymagania każdego. Idealne miejsce na pobyt z dziećmi.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Po Delta

na podstawie 1 147 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com