Neretva River Delta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowne miejsce, przesympatyczni gospodarze, pokoje czyściutkie i w pełni wyposażone, prywatna plaża. Super.”

• Apartments Tamaris Ocena: 10,0

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w apartamencie Tamaris :) wszystko zgodne z opisem miejsce piękne właściciel sympatyczny ciągle uśmiechnięty:) napewno tam wrócimy:) i wszystkim polecamy:) pozdrawiamy Iwona i Marcin :) ”

• Villa Dalmatino Ocena: 10,0

„Pokoje i widoki z tarasu 👍👍👍”

• Apartmani Bartulović Ocena: 10,0

„Bardzo fajny apartament w małej miejscowości Blace. Polecam w 100%. Apartament bardzo czysty właściciele bardzo sympatyczni lubią witać gości podczas pobytu swoimi wypiekami oraz pysznymi świeżym owocami. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy lub lubiących zwiedzanie (blisko do Makarskiej Bośni oraz Dubrownika). Najlepszy apartament w Chorwacji w jakim byłem 😊”

• Villa Ante Apartments Ocena: 10,0

„Gospodarze bardzo mili i gościnni,pomocni we wszystkim. Okolica cicha i spokojna,przepiękne widoki z okien apartamentu.Czysta(codziennie sprzątana),kamienista plaża bezpośrednio przy wyjściu w budynku.Apartament wygodny,fajnie urządzony,z wyposażoną kuchnią,łazienką i klimatyzacją.Obiekt bardzo fajny zarówno dla par,jak i rodzin z dziećmi.Na dole ogólnodostępny,wspólny taras dla wszystkich apartamentów.Do dyspozycji gości leżaki na plażę.Miejscowość mała,ale na miejscu jest restauracja,pizzeria,bar i sklepik. Można wypożyczyć też sprzęt wodny lub wybrać się na wycieczkę łodzią.”

• Paradise Apartments Ocena: 4,2

„Widok z mojego apartamentu na morze”

• „Właściciela nie było wogole widać. W opisie miał być ekspres do kawy nie było nawet przelewowego. Zdecydowałem się na ten obiekt bo miała być prywatna plaza. Dla mnie plaza to płynne przejście z lądu do morza natomiast tu było tylko stare zaniedbane szerokości około 1,5metra molo czyli betonowe nadlanie kończące się 30cm nad woda wśród dużych skal. kilka leżaków i to wszystko. żeby zejść na ta niby prywatna plaże trzeba pokonać sporo stromych schodków bo obiekt mieści się na wysokości 36 metrów nad poziomem morza. tak ze nie polecam, i na pewno nie za te cenę. zdjęcia wykonane w obiekcie, nie ma tam wogole napisu tak jak brzmią nagłówki na booking.com. Pol godziny szukania bo rzekomy numer do właściciela nie istnieje, szkoda ze booking.com pozwala sobie na taka tandetę. brak nawet jednego kanalu po polsku, nawet tv polonia brak”

• Ana Apartments Ocena: 9,6

„Czysty, ładny i wygodny apartament z klimatyzacją, spokojna okolica. Dość blisko duża piaszczysta plaża, płytka i ciepła woda idealna dla rodzin z dziećmi. Atrakcyjna okolica dla osób ceniących piękna krajobrazy i kontakt z naturą (liczne gatunki ptaków).”

• Repic Apartments Ocena: 10,0

„Apartament schludny i czysty.Gospodarze przemili i bardzo życzliwi i uczynni. Ładne widoki z tarasu.Jest gdzie popływać kajakiem.Ogólne wraże bardzo dobre.PODSUMUJĄC jesteśmu bardzo zadowoleni z pobyty.Polecamy miejsce i super gospodarzy Sławe i Vinko”

• „Cudowni gospodarze- starsi Państwo próbują ogarnąć restaurację i pokoje.. chyba trochę sporo mają na głowie, więc na obiad czekaliśmy trochę, ale pokoje czyściutko.... Szkoda ich trochę, biorąc pod uwagę, że córka i wnuczka siedziały kiedy oni zasuwali.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Neretva River Delta

na podstawie 334 Opinii o Hotelach na Booking.com