Disneyland Resort Paris Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja. Kursujący co 20 minut bezpłatny autobus do Disneylandu. Fantastyczne śniadania. Życzliwy i pomocny personel. Pokój czysty i przyjemny.”

• Inter-Hotel Torcy Ocena: 5,0

„Blisko do Disneylandu i wokolo restauracje z dobrym jedzeniem.”

• „Lokalizacja blisko disneland, basen, obsluga, klimat hotelu, bezplatny parking rzadko spotykane w hotelach”

• „Siadanie pokój obsługa”

• „Plusem jest niewątpliwie położenie blisko Disneylandu, żeby nie wydać fortuny za hotele znajdujące się w samym Parku. Pokój czysty, ale mały.”

• „Łóżko OK (odpowiednia twardość).”

• „Bardzo czysto i miła obsługa. Mimo moich braków językowych załatwiłam wszystko bezproblemowo. Bardzo polecam . Przy tak niskiej cenie za pokój , byłam miło zaskoczona zarówno czystością jak i życzliwością personelu. Śniadanie w takiej formie także było wystarczające.”

• „Obsługa miła, sniadania ok”

• „Duży plus za pokój rodzinny z wejściem na parterze, parking pod ręką -super! Cisza i spokój, dobre miejsce na odpoczynek po zwiedzaniu Paryża. Dogodne usytuowanie obiektu, blisko autostrady. Czysto i schludnie!”

• „Hotel w porządku. Blisko stacji RER i centrum handlowego. W Hotelu pracuje Polka o imieniu chyba Martyna, która udzieliła nam wielu pomocnych informacji. Personel przyjazny. Czysto. Byliśmy 4 dni i pokój był codziennie sprzątany. Śniadanie smaczne.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Disneyland Resort Paris