Dystrykt Kolumbii Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Capitol Hill Hotel Ocena: 10,0

„Pokoje czyste wygodne wspaniały personel wspaniała lokalizacja 5 minut od Kapitolu . Blisko do stacji metra i lokali. ”

• The Wink Ocena: 9,2

„Duży pokój Wygodne łóżko ”

• Ivy City Hotel Ocena: 7,9

„Szybko, schludnie, Ok na jedna noc”

• „doskonała lokalizacja ,miły personel ,pokój czysty ,otrzymaliśmy go 2 godziny przed czasem Polecam”

• Hotel Harrington Ocena: 7,9

„Doskonała lokalizacja! Wszędzie blisko. Hotel usytuowany w cieniu FBI, bezpieczeństwo gwarantowane😉. W pokoju lodówka, czajnik, kawa, herbata. Codziennie zmieniane ręczniki. Miły personel.”

• „Na drugim piętrze hotelu jest pokój dla gości, w którym można napić się kawy/herbaty/zimnych napojów gazowanych. Do tego bardzo dobre, choć szybko kończące się przekąski są miłą niespodzianką.”

• „Pokój bardzo przyjemny.”

• Capitol Skyline Ocena: 9,6

„Pokoje schludne, jest żelazko i suszarka, mini ekspres. Stylowo urządzony obiekt, fajny basen, bardzo blisko do atrakcji turystycznych.”

• „Wszystko mi się podobało. Cena była wysoka, ale adekwatna do jakości. Standard pięciogwiazdkowy w pełni dopełniony. Każdy pracownik hotelu traktował nas jak mile widzianych gości. Warto skorzystać z restauracji hotelowej - wspaniała kuchnia. Bar także oferuje szeroki wybór świetnie przyrządzonych drinków.”

• Pod DC Hotel Ocena: 9,2

„Dobra lokalizacja: przy stacji metra, 10 min. pieszo od centrum (National Mall), 20 min. od dworca kolejowo-autobusowego. Nowy hotel nowocześnie, choć skromnie wyposażony. Dobra klimatyzacja. Czysto. Jest sejf w pokoju. W pobliżu duży sklep i restauracje. Spokojna okolica.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Dystrykt Kolumbii