Dolj Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przyzwoite śniadanie ”

• Plus Hotel Ocena: 10,0

„Szkoda, że nie ma restauracji.”

• Hotel Bavaria Ocena: 10,0

„Miły Pan w recepcji, duże przestronne pokoje , czysto, wygodne łóżka .”

• Hotel Flormang Ocena: 8,3

„- smaczne śniadanie - dobra lokalizacja - świetne miejsce do zatrzymania jeśli planujesz po zwiedzeniu trasy Transfogarskiej udać się np. do Grecji”

• Hotel Euphoria Ocena: 9,6

„Bardzo ładne pokoje wysoki standard, czysto, miła obsługa znajomość angielskiego”

• „Obsługa- bardzo miła, uprzejma, niezwykle pomocna. Piękne pokoje, bardzo czyste. Cisza, spokój.”

• Hotel Tata Si Fii Ocena: 7,9

„Przyjechaliśmy ok. 1 w nocy - mimo to pani na nas czekała. Pokoje do spania czyste, pościel również, ale... łazienka była tak jakby na balkonie? Zabudowana, ale w części balkonowej, trochę to dziwne, może śmieszne, potraktowaliśmy to jako dodatkową atrakcję:) Właściciele byli tak mili, że samochód z rowerami na dachu pozwolili zaparkować na prywatnym parkingu - uniknęliśmy zdejmowania w nocy 4 rowerów.”

• Hotel Helin Central Ocena: 10,0

„Pokoje były bardzo czyste, pięknie urządzone. Świetna lokalizacja przy centrum miasta i przy Uniwersytecie!”

• Hotel Oltenia Ocena: 9,6

„Bardzo czyste pokoje, komfortowo urządzone, Dal zmotoryzowanych - wygodny i bezpieczny parking Bardzo smaczne śniadania, urozmaicone, codzinnie modyfikowane Nowy obiekt Blisko sklepy i przystanek autobusowy”

• Hotel Coliseum Ocena: 5,0

„Pokój był ok!”