Dolomity Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Oberwirtshof Ocena: 7,9

„Wspaniała obsługa, rodzinna atmosfera, wygodne łóżka i świetna kuchnia w restauracji.Przyjemny nieduży basen, stół do ping-ponga, leżaki.”

• Al Benvenuto Ocena: 9,6

„Czysto, tanio, komfortowo. Obsluga mila, pomocna. Dobra lokalizacja na przerwe w podrozy, widoki z okna piekne!”

• Hotel Cantaleone Ocena: 8,8

„Polecam, dobre miejsce na nocleg w drodze na południe Włoch. Blisko do autostrady. Piękne góry wokół. Duży parking. Bardzo miły właściciel !!! - z powodu korków na autostradzie dotarliśmy na miejsce o północy. Właściciel, po wcześniejszym telefonie, czekał na nas. Ładny pokój z łazienką, po remoncie, reszta w starym stylu, ale czysto. Śniadanie OK. - są bułki, ser i wędlina, i słodkie. W przyszłości skorzystam jeszcze z tej oferty.”

• „Wyśmienite położenie.”

• Hotel Ariston Ocena: 7,5

„czystosc, uprzejmy i mily personel”

• Alpin Hotel Gudrun Ocena: 8,8

„Zatrzymaliśmy się na nocleg w drodze z Polski do Toskanii. Nie było problemu z późnym przyjazdem, klucz czekał na nas w recepcji, a właściciel zadzwonił zapytać czy wszystko w porządku. Pokój był przestronny i czysty z pięknym widokiem. Czystość łazienki również na wysokim poziomie. Śniadanie bardzo smaczne, zarówno słodkie jak wytrawne. Największym plusem była obsługa- uśmiechnięci ludzie, dbający o komfort nas wszytskich (podrozowalismy z niemowleciem). Polecam!”

• „Fantastyczne jedzenie, fantastyczna obsługa i świetna lokalizacja. Obiekt godny polecenia!”

• „Wszystko co potrzebne na swiadanie, bardzo dobry wybor. Swietna lokalizacja blisko centrum miasta oraz prywatny parking kolo hotelu. Pokoj duzy i bardzo wygodny.”

• „Mieliśmy pokój z widokiem na jezioro i góry . Całkowicie odnowiony , w nowoczesnym stylu . Komfortowy . Sniadania smaczne . Super lokalizacja, parking pod obiektem. bardzo polecam”

• „Mieliśmy piękny widok z balkonu. Bardzo miła obsługa. Piękna okolica.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dolomity

na podstawie 54 521 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com