Dolomiti Superski Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miły personel, bardzo dobre posiłki i dodatkowo najlepszy relaks po całym dniu w górach w jacuzzi. Polecam! ”

• Hotel Grauer Bär Ocena: 8,8

„Very good not expensive hotel. Owner was very helpful. Bardzo dobry niedrogi hotel. Personel bardzo pomocny.”

• Hotel Montana Ocena: 8,8

„Lokalizacja idealna. Personel pomocny.”

• Hotel Roma Ocena: 8,8

„Przyjemny hotel. Przemiła pani na recepcji- jest niezwykle miła i uczynna i stanowi największą wartość tego obiektu :). Czysto, duży parking. Idealne miejsce , by nie rezygnować z atrakcji okolicy a jednocześnie nie tłoczyć się w Cortinie.”

• Hotel Piccolo Pocol Ocena: 10,0

„Pokój był bardzo czysty, sprzątany codziennie, Łózko bardzo wygodne a personel niezwykle miły i uprzejmy. Polecił bym ten hotel każdemu a problemy z internetem myślę, że właściciele wezmą sobie do siebie i poprawią jakość co zdecydowanie polepszy jeszcze bardziej jakość wypoczynku i ilość gości.”

• Hotel Edelweiß Ocena: 10,0

„Wspaniały hotel. Bardzo duże pokoje. Fantastyczna obsługa i świetne jedzenie. Bardzo obfite śniadania, smaczne kolacje. Byliśmy, i jesteśmy nadal, zachwyceni tym miejscem. Po pierwszym dniu, gdy obsługa zorientowała się, że nie mówimy po włosku i słabo po niemiecku, podczas kolacji czekało na nas na stole menu w języku angielskim specjalnie przygotowane, żebyśmy wiedzieli, co zamawiamy. Był to wspaniały gest ze strony obsługi i czuliśmy się dzięki temu dużo lepiej. Polecam to miejsce. My na pewno tam wrócimy!”

• „Ładny obiekt w blisko lasu. Niektóre szlaki rozpoczynały się tuż przy pensjonacie. Pyszne śniadania z domowymi wypiekami oraz urozmaicone wieczorne menu. Miła obsługa. Rodzinna atmosfera. Bardzo przyjemna pościel. Świetna organizacja na sali jadalnej.”

• „Wyśmienite położenie.”

• „Wszystko co potrzebne na swiadanie, bardzo dobry wybor. Swietna lokalizacja blisko centrum miasta oraz prywatny parking kolo hotelu. Pokoj duzy i bardzo wygodny.”

• „Mieliśmy pokój z widokiem na jezioro i góry . Całkowicie odnowiony , w nowoczesnym stylu . Komfortowy . Sniadania smaczne . Super lokalizacja, parking pod obiektem. bardzo polecam”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dolomiti Superski

na podstawie 18 035 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com