2. Велика Британія: відгуки про готелі
  3. Дорсет: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Дорсет Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Gordon House Оцінка за відгуками: 10

“Дуже атмосферний сімейний готель з чудовим інтерʼєром. Чисто, свіжі постіль та рушники, смачний традиційний сніданок, натуральна кава. Було дуже тепло та затишно.“

• Cransley Apart Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чистота і затишок“

• Letchworth Guest House Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• La Di Da Hotel beach town Оцінка за відгуками: 7

“Номер був чистим.Привітна та дуже мила господиня помешкання.“

• The Charlesworth Оцінка за відгуками: 7

“готелем керує привітна сімейна пара номер чистий , але старий , як і сам будинок . Ми були з собакою: мате на увазі що треба попереджати власників про тварин заздалегідь. Собака повинен мати власне ліжко і бути повністю вакцинований , також не можна лишати собаку саму в номері і треба було доплатити“

• Guest Suite at 31 Little England Оцінка за відгуками: 10

“Гарний місце,мені сподобалося.Господарі були милі,смачний сніданок“

• Timrick Lodge Оцінка за відгуками: 4

“Сподобалось дуже місце розташування готелю!“

• educatefirst Оцінка за відгуками: 10

“Власник дуже приємний чоловік. прийняв нас набагато раніше часа заїзду. в кімнаті є мікрохвильовка, посуд, чайник, маленький холодильник, тв. Пропонується сніданок, обід, вечеря. Все сподобалось нам“

• The Angove Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться біля train station, це дуже зручно. В готелі душевно зустріли, заселилися і ми пошли гуляти містом та подивитися пляж. Вікна в нас виходили з видом на море. В номері чистесенькою та комфортно. Сніданки дуже смачні, я була здивована, та не очікувала такого сервісу. Рекомендую! ❤️❤️❤️“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Дорсет

на основі 91 210 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com