Douro Litoral Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok z tarasu był niesamowity. Obsługa bardzo pomocna.”

• „Świetna lokalizacja! Miła obsługa. Śniadanie ok.”

• „Wygodne łóżko i poduszka. Wyposażenie pokoju skromne ale wszystko w przyzwoitym stanie i jest to czego potrzeba. Dobre rozwiązanie na schowanie bagażu pod łóżkiem z możliwością założenia np. kłódki na drzwiczki. Łazienki i toalety sprzątane na bieżąco. Doskonała lokalizacja, w pobliżu mnóstwo barów i małych restauracji. Sklep spożywczy także w zasięgu pieszej przechadzki. Bez problemowe dojście na pieszo do centrum, tylko kilka minut.”

• Being Porto Hostel Ocena: 10,0

„Wygodne łóżko i poduszka, czystość, świetna lokalizacja, bardzo sympatyczna obsługa, usytuowany w ścisłym centrum starego miasta, bliskość restauracji oraz cisza to atut tego miejsca. Idealny stosunek jakości do ceny. Osobiście Polecam !!!”

• „Czystość, praktycznie samo centrum, bardzo miły personel mówiący po angielsku. Dobrze wyposażona kuchnia.”

• Hotel Girassol Ocena: 8,3

„Pomocny personel, bez problemu pozostawiliśmy bagaże po wymeldowaniu.”

• „Super lokalizacja na zwiedzanie, widok z pokoju romantyczny”

• Hostel Alegria Ocena: 10,0

„Gospodarz hostelu - przeuroczy człowiek o duszy artysty. W dniu przyjazdu opowiedział nam gdzie można dobrze zjeść i co zobaczyć. Pokój bardzo komfortowy, łóżko bardzo wygodne. Śniadania proste (tosty, dżemy, płatki, herbata, kawa). Wszystko zgodne z opisem. Lokalizacja bardzo dobra. 15-20 minut spacerkiem do centrum.”

• „Miła i pomocna obsługa na recepcji. W pokoju czysto. W 8-osobowym pokoju była łazienka tylko dla mieszkańców tego pokoju. Dobra lokalizacja przy Rua Santa Catarina. Pokój akurat trafił mi się z oknem na podwórze, więc było cicho pomimo głośnej dzielnicy. Bardzo ładna, duża kuchnia.”

• „Personel fantastyczny! Pomógł we wszystkim, bardzo komunikatywny, śniadanka w porządku, czysto wszędzie, pościel świetnie. Kontakty przy łóżkach, szafki zamykane ale nie na plecak tylko na ważniejsze rzeczy. Można zostawić i iść spokojnie na miasto lub plażę.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Douro Litoral

na podstawie 180 078 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com