Douro Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• LBV House Hotel Ocena: 9,2

„Hotel w stylu dosyć nowoczesnym, ładne wnętrza, nieduże, całkiem dobrze wyposażone pokoje oraz łazienki. Do tego balkon ze stolikiem i fotelikami, widoki na rzekę, darmowy garaż-parking, wi-fi. W sumie bardzo dobre, zadbane i czyste miejsce na nocleg. W sali restauracyjnej jedynie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Wybór produktów na śniadaniu średni - ale akceptowalny. Lokalizacja na skarpie z widokami na rzekę - ale za to dosyć odległa od centrum miasteczka, powrót „pod górkę”, mało ciekawymi uliczkami. Obsługa dobra, pomocna i uśmiechnięta. ”

• Olhares do Douro Ocena: 10,0

„Bardzo urokliwe miejsce, piękny widok na dolinę rzeki. Zostaliśmy wspaniale przyjęci przez gospodarzy. Smaczne i duże śniadanie. Polecam !”

• Dom Quixote Ocena: 7,1

„Sniadanie było smaczne, ser szynka i swieże pieczywo, do tego kawa lub herbata i sok,woda. Personel pytał kilka razy czy wszystko w porządku i czy czegoś mi potrzeba. W pokoju była lodówka co jest bardzo przydatne. Czysta posciel,świeze reczniki. Standard wykończenia pokoju i łazienki nie pachniał nowoczesnością(ale to wiedziałam ze zdjęć obiektu) ale było bardzo czysto co dla mnie jest najważniejsze. Cena jak najbardziej adekwatna.”

• „Super widoki, przemili ludzie a zwlaszcza Isabel :))) Jesli ktos chce przezyc cos niesamowitego z dala od zatloczonych plazy, z pieknymi widokami na góry, soczysta zielenia, lesnymi potokami i wodospadami a takze kapletna cisza zaklócona tylko przez swierszcze to jest to miejsce. Dodam jeszcze ze w Portugalii jest deficyt na herbate ;) za to mozna isc do ogródka i zapazyc swiezy kwiat pomaranczy który pachnie jak jasmin i zerwac miete oraz skosztowac owoców.”

• Hotel Miracorgo Ocena: 10,0

„Wygodny przestronny pokój z minibarkiem i balkonem. Smaczne śniadanie”

• „Bardzo przyjemny hotel usytuowany w małej, spokojnej miejscowości. Obiekt ma oryginalny, gustowny i ciekawy wystrój. Przewyższył nasze oczekiwania. Dobra relacja jakości do ceny. Nadzwyczaj sympatyczni i pomocni właściciele. Dobre śniadanie. Wewnątrz obiektu miejsce do parkowania. Aby trafić bez problemu na miejsce warto wcześniej obejrzeć obiekt na Street View.”

• Douro Suites Ocena: 9,6

„Ładny budynek nad samym brzegiem Douro”

• Casa dos Barros Ocena: 10,0

„Otoczenie Quinty, spokuj i cisza.”

• „Zadowalającej jakości pokój na poddaszu. Trochę mało przestronnie, jedno małe okienko na suficie. Na przeciwko pokoju wspólna łazienka, trudna do utrzymania czystość przy tak dużej liczbie gości. Cena nieco zawyżona.”

• Quinta do Outeiro Ocena: 9,6

„Obiekt to pięknie zaaranżowane gospodarstwo agroturystyczne położone na zboczach doliny Douro. Z okien apartamentu rozpościera się przepiękny widok. Miejsce to posiada wszelkie wygody, oddaje charakter miejsca. Każda z sypialni posiada łazienkę, kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona. Otoczenie apartamentu zadbane, basen pod oknem z widokiem na dolinę. Obsługa miła, pomocna. Śniadania bardzo dobre i urozmaicone.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Douro

na podstawie 17 951 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com