Dovrefjell Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Dovre Motel Ocena: 8,3

„Lokalizacja nad rzeką, duży teren zielony, wyposażony aneks kuchenny.”

• Quality Hotel Skifer Ocena: 10,0

„Sauna, możliwość wypożyczenia roweru, przytulny pokój. ”

• Smegarden Camping Ocena: 10,0

„Dobre miejsce jako wypad na narty, oraz spokojne sasiedztwo,mila obsluga. Camping godny polecenia. My wrocimy napewno.”

• Magalaupe Camping Ocena: 9,2

„Rewelacyjna sauna opalana drewnem dostępna przez całą dobę. Domki ładne, czyste duże pomieszczenie do spożywania posiłków w pełni wyposażona kuchnia. Doskonała obsługa, otrzymaliśmy większy domek niż zamawialismy w cenie mniejszego. W okolicy górska rzeka z wodospadem idealne miejsce na spacery lub kompiel po saunie w czystej, zimnej wodzie.”

• Smegarden Camping Ocena: 9,6

„Pięknie położony camping, wśród gór. Każde domek miał swoją prywatność. Mieszkaliśmy w typowym domku hytte, dla nas super. Obsługa bardzo miła i pomocna. Domek czysty, bardzo przestronna część wypoczynkowa. Na campingu była dodatkowa kuchnia w pełni wyposażona, mimo że w domku była też kuchenka i trochę przyborów kuchennych. Łazienki bardzo czyste, w toaletach nawet grała muzyka. Prysznice za opłatą 10 koron, tak jak na większości campingów. Camping spokojny, godny polecenia.”

• Løkken Fjellgård Ocena: 10,0

„Genialna lokalizacja. Zabudowania i klimat zapierają dech. Pierwsza myśl "gdzie ja trafiłem" 10 minut później nie chcesz stamtąd wyjeżdżać :) Bardzo dobre śniadanie. Dopasowane także do dzieci. Nie było telewizora :)”

• Smegarden Camping Ocena: 9,6

„Domki czyste i dobrze wyposażone. Duża przestrzeń pomiędzy nimi więc spokojnie każdy może parkować auto przy swoim domku. Sam camping sprawia wrażenie bardzo zadbanego. Wi-Fi działało dobrze. Atrakcja jaką była trampolina dała nam dużo radości.”

2 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dovrefjell

na podstawie 34 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com

Dovrefjell – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie