Drenthe Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Brinkhotel Ocena: 6,7

„Dobry stosunek ceny do tego co się otrzymuje, bezpłatny parking”

• Herberg de Roskam Ocena: 6,7

„Bliskość natury”

• „Czystość lokalizacja obsługa ”

• Villa Nova Ocena: 8,8

„Miła obsługa, czysto, tereny rekreacyjnie. ”

• „Basen. sauna, bowling, ogólnie hotel spoko bardzo fajny do mieszkania i spania i prze de wszystkim wyśmienita część rekreacyjna ,również duży basen na zewnątrz ze zjeżdżalniami ,ale z zimną wodą , kilka boisk do piłki nożnej ,siatkowej ,bilard ,pokój zabaw dla dzieci ,baseny z sauną czynne chyba całą dobę ,bardzo dobry hotel na wyjazd z atrakcjami z rodziną,ogromny park dookoła ,który można zwiedzać na rowerach elektrycznych lub samochodach Jeep do wynajęcia w Hotelu w dobrej cenie .Czystość w pokojach i całym hotelu bardzo wysoka .Niestety słaba znajomość języków personelu w recepcji i restauracji .Restauracja słabo ,choć śniadanie w cenie do przeżycia ,ale raczej na jedną gwiazdkę wybór i jakość jedzenia ,uwaga na jajka lepiej gotowane jeść niż jajecznicę z proszku,tak samo korzystanie z restauracji hotelowej nie polecam ,drogo ,bardzo małe porcje ,długo się czeka ,a potrawy często na patencie -mikroskopijny kawałek rybki -fileta pangi posypany zielonymi sztucznymi proszkami z ziołami dużą ilością soli.... brak potraw dla sportowców jak makarony ,naleśniki itp ,po niesmacznych posiłkach w tej restauracji zaczeliśmy jeżdzić do świetnej Włoskiej Restauracji w centrum Emmen -ogromny wybór i niskie ceny. Hotel polecam ze względu na ciche ,duże i przytulne pokoje i część basenowo - saunową oraz sportową i fitness .”

• „Bardzo fajna lokalizacja nad jeziorem, ale stosunkowo blisko do miasta Groningen. Możliwy dojazd autobusem miejskim. Blisko tez do lotniska - tez autobus miejski.”

• H.R. Jachtlust Ocena: 10,0

„Bardzo miła i kompetentna obsługa. Hotel pięknie położony w spokojnym i ustronnym miejscu. Idealne miejsce na relaks. Dzięki miłym właścicielom zaplanowaliśmy podróż nad morze. Zdecydowanie polecam.”

• „Super,bardzo spokojnie to co lubię najbardziej.”

• Hotel de Raket Ocena: 7,9

„Wygodny pokój. Ekonomiczny, ale całkiem przyzwoity. Polecam w szybkiej podróży biznesowej.”

• „Pokoje czyste przyjemne. Śniadania pyszne 🙂”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Drenthe

na podstawie 10 621 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com