Dry Tortugas National Park Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Duży i przestronny pokój. Dość duży basen. ”

• „Sidok z okna, prrfekcyja obsluga”

• „Bardzo blisko duval street, reatauracji, barow I sklepów ale jednoczenie troszke na uboczu. Blisko wypozyczalni rowerow, skuterow itp. Do 30 min pieszo do rocky beach. Polecam ”

• „duże czyste pokoje duże wygodne łóżka ”

• Ibis Bay Resort Ocena: 7,9

„Aranżacja zewnętrznej części hotelu ( sztuczna plaża, hamaki,...). Transport do centrum w cenie.”

• „W hotelu najbardziej podobał mi się transfer w okolice centrum. Niestety ostatni kurs powrotny odbywa się o 22:45, moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie.”

• „Rewelacyjne śniadanie, otwarty bufet przy basenie. Do wyboru jogurty, owoce, płatki, jajka, omlet, gofry, kawa, soki i pełno dodatków. Duży i bardzo ładny basen z leżakami i lożami. Dodające atmosfery i tropikalności odpoczywające na słońcu zielone legwany, piękne palmy i zadbany ogród. Parking dostępny również w cieniu. Generalnie bardzo ładny obiekt i zadbany. W okolicy Starbucks, Pizzeria Papa Johns i TacoBell.”

• Silver Palms Inn Ocena: 7,5

„Lokalizacja, personel, czystość, parking.”

• „Nocleg na barce to niezapomniane przeżycie. Komfortowe warunki. Dookoła woda. Miejsce parkingowe basen szczerze polecam”

• Oceans Edge Key West Ocena: 10,0

„Duże pokoje, przepiękny wystrój!”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dry Tortugas National Park

na podstawie 29 791 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com