Dubai Emirate Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko na plus.cena bardzo dobra.blisko metro.personel pomocny.maly basen ale nie przeszkadzalo mi.czysto.polecam”

• Marina Beach Ocena: 3,8

„*dobra Lokalizacja obok Dubaj Marina”

• Atana Hotel Ocena: 9,6

„Najbardziej w hotelu ceniłam sobie czystość. Pan Bibek jest bardzo sympatycznym człowiekiem i zawsze z checia pomagał ;)”

• Admiral Plaza Hotel Ocena: 9,2

„Przemiła i pomocna obsługa Dobre śniadania Czyste pokoje Dobra lokalizacja-blisko 2 stacje metra, pętla autobusowa, dużo sklepów i restauracji”

• Address Boulevard Ocena: 6,2

„Śniadanie było ok lecz bez szału. Restauracja poniżej oczekiwań. Basen i obsługa dobra. Łatwy dostęp do taxi przy hotelu. Bezpośrednie połączenie z centrum handlowym”

• „Blisko do stacji metra. Hotel oferuje bus do plaży w wybranych godzinach.”

• „Basen na ósmym piętrze fajny i z reguły pusty, pokoje wygodne, okolica raczej mieszkalna w okolicy sporo sklepów, ok 3 km do Creeku. Metro ok 500 metrów. Całkiem dobry internet. Obsługa hotelu na niezłym poziomie.”

• „wszysztko ok”

• „bardzo ubogie śniadania, słabe ciśneinie wody w prysznicu, czasami nie było ciepłej wody, tylko letnia”

• „Swietne śniadania, rewelacyjna obsługa, bardzo wygodne łóżko. Rewelacyjny widok z okna.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dubai Emirate

na podstawie 1 534 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com