Dublin North Suburb Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Marine Hotel Ocena: 5,4

„Mila obsluga”

• „Blisko na lotnisko”

• „Czystość, jakość,przepyszne śniadanie”

• „Blisko lotniska”

• „Śniadanie typowo angielskie ale smaczne. Pokój rodzinny przestronny i wygodny. Lokalizacja przy lotnisku akurat super nam odpowiadała. Generalnie wszystko OK.”

• Carnegie Court Hotel Ocena: 10,0

„niesamowita restauracja, super pokoje”

• „Odległość piesza z terminalu lotniska; czyste pokoje, smaczne śniadanie.”

• White Sands Hotel Ocena: 7,5

„Atutem hotelu jest dobra lokalizacja. Położony jest bezpośrednio przy morzu z całkiem niezłą piaszczystą plażą. Autobusami komunikacji miejskiej można się dostać do centrum Dablina i na lotnisko. Śniadanie, czystość, personel w normie.”

• „Często podróżuje i jestem zmuszona korzystac z noclegów w Dublinie. Wielkość pokoju i lazienki - ok., wyposażenie: - łóżko czyste, wygodne - zestaw do parzenia kawy/herbaty - łazienka czysta, przestronna, wyposażona w płyn pod prysznic i mydło w płynie oraz reczniki Obsługa miła, kompetentna, pomocna i życzliwa. Taxi z/na lotnisko - 13€ Na parterze znajduje się bar "z klimacikiem". Mozna zjeść śniadanie, napić się kawy/herbaty czy piwa (nie wiem, czy jest w sprzedaży także alkohol wysokoprocentowy, nie zwróciłam uwagi) W 100% polecam, będę korzystać z ich usług w przyszłości.”

• „Darmowy parking podziemny. Mila I sprawna obsługa.”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Dublin North Suburb

na podstawie 110 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com