Dubrovnik-Neretva County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Holiday Home Perna Ocena: 10,0

„Wszystko na plus. Duży dom z basenem w dobrej lokalizacji. Czysto, ładnie...kiedyś chętnie przyjadę ponownie. Właściciele domu przy głównej drodze na Viganj (150m od domu) prowadzą restaurację „Villa Vrgorac” z pysznym jedzeniem...można zamówić np kolacje z daniami „z pod peki” lub wybrać coś z karty...gwarantuję będzie pyszne:). Dom, lokalizacja, właściciele itd wszystko godne polecenia i ten widok na Korcule. Rewelacyjne miejsce na wakacje...chce się wracać:)”

• „Lokalizacja i widok super”

• „Piekne widoki, plaza przy hotelu”

• „Cudowni gospodarze- starsi Państwo próbują ogarnąć restaurację i pokoje.. chyba trochę sporo mają na głowie, więc na obiad czekaliśmy trochę, ale pokoje czyściutko.... Szkoda ich trochę, biorąc pod uwagę, że córka i wnuczka siedziały kiedy oni zasuwali.”

• „PRZEPIĘKNE OTOCZENIE”

• „Właścicielka czekała cierpliwie mimo naszej kilkukrotnej korekty czasowej przyjazdu, Świetna lokalizacja pod względem zwiedzania jak i plażowania.”

• „Świetna lokalizacja - w sercu Starego Miasta. W dniu przyjazdu warto poinformować właściciela o godzinie przybycia. Super właściciel - bardzo kontaktowy. Polecam”

• Hotel Adriatic Ocena: 7,1

„WIDOKI i to wszystko”

• Hotel Petka Ocena: 2,9

„Widok z balkonu na marine i port”

• „Bardzo miła i pomocna gospodyni, mieszkanie z przepięknym widokiem na zatokę”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Dubrovnik-Neretva County