Dubrovnik-Neretva County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Lero Ocena: 9,2

„Czyste pokoje. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo mila obsługa. Zdecydowanoe polecam ten hotel.”

• „Lokalizacja i widok super”

• „Piekne widoki, plaza przy hotelu”

• Hostel Free Bird Ocena: 9,6

„Wspanialy Hostel! Personal bardzo mily i pomocny, wszystko nowe i codziennie caly hostel byl pieknie wysprzatany, wygodne materace, czysciutka posciel i reczniki. Zamowilam miejsce w 6scio osobowym pokoju dla pan, ktory mial takze wlasna lazienke z dwiema umywalkami, toaleta i prysznicem. Przy lozku mala polka, dwa gniazdka pradu i mala lampka do czytania. 15 Min piechota od dworca glownego, jakies 25 Minut do Starego Miasta na piechotke, moze dla niektorych to daleko, ale biorac pod uwage, ze w Dubrovniku w starym miescie sa wszedzie setki albo i tysiace schodow - ostatecznie bylam bardzo zadowolona, ze wybralam ten hostel i nie musialam biegac z walizka po tych schodach ;) Przestrzen do gotowania i jedzenia moglaby byc troszke wieksza, ale nie przeszkadzalo to tak bardzo, gdyz na zewnatrz bylo wiele stolikow a ja i tak jadlam glownie w miescie :) Polecam goraco!”

• Aminess Lume Hotel Ocena: 7,1

„Pokoje czyste , łóżka bardzo wygodne . Okolica spokojna bez rozrywek . Atmosfera luzu i swobody . Personel uprzejmy i pomocny .”

• Depandanse Bellevue Ocena: 10,0

„- Fantastyczne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) - Standard Hotelowy (codzienne sprzątanie) - Przestronne pokoje, wygodne łóżko.”

• Apartments Angelo Ocena: 7,1

„Ładny widok z balkonu, mili gospodarze, duzo miejsca, dwie łazienki”

• „Cudowni gospodarze- starsi Państwo próbują ogarnąć restaurację i pokoje.. chyba trochę sporo mają na głowie, więc na obiad czekaliśmy trochę, ale pokoje czyściutko.... Szkoda ich trochę, biorąc pod uwagę, że córka i wnuczka siedziały kiedy oni zasuwali.”

• „PRZEPIĘKNE OTOCZENIE”

• „Świetna lokalizacja - w sercu Starego Miasta. W dniu przyjazdu warto poinformować właściciela o godzinie przybycia. Super właściciel - bardzo kontaktowy. Polecam”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dubrovnik-Neretva County

na podstawie 57 960 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com