Danube Bend Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Mathias Rex Ocena: 8,3

„Lokalizacja. Wszędzie blisko. ”

• Hotel Róz Ocena: 9,2

„Obiekt położony blisko stacji kolejowej skąd łatwo dojechać do Budapesztu pociągiem. Mimo pobliskiej drogi w obiekcie cicho i spokojnie. Bardzo miła i pomocna w każdym względzie obsługa - wszystkie nasze prośby zostały natychmiast spełnione. Dogodny dojazd do Wyszehradu i Esztergomu.”

• „śniadanie obfite i smaczne,mieliśmy wykupioną kolację niestety przyjechaliśmy 20.30 i już było wszystko zamknięte nie można nawet nic kupić,O TYM NIE MA INFORMACJI ,dowiesz się jak dojedzieszdo której czynne,do miasta daleko,leżysz i kwiczysz do rana,przy kąpieli wszystko zalane,my byliśmy tylko przejazdem ale jak ktoś na parę dni to nie polecam”

• Rugby Club Hostel Ocena: 5,0

„Jedyny plus to bliskość do Budapesztu. 40km dla podróżujących z Polski dobre miejsce bo tanio. Ale cena podobna do Motel Bor w Vitez (Bosnia i Hercegowina) ale tam o niebo lepiej za te same pieniądze na 1noc. Następnym razem poszukam nocleg w stolicy Węgier ub innym obiekcie.”

• Szt. Adalbert Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo wygodny pokój, nowocześnie urządzony i czysty, rewelacyjne i urozmaicone śniadania, spokój, cisza, prywatny i zadaszony parking, bardzo miła obsługa, lokalizacja praktycznie w centrum miasta, idealne miejsce na kilkudniowy pobyt”

• Hotel Honti Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja wygodny pokój i strefa Wellness. Personel sympatyczny i pomocny. Dobre śniadania.”

• „Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce urządzone ze smakiem! Można spokojnie przyjechać z psem. Polecam!”

• „Obsługa rzeczywiście bardzo miła, pomocna. Dostosowanie śniadania do "vegapotrzeb". Swojska atmosfera stworzona przez gospodarzy udzielała się klientom, sympatyczne pogawędki przy śniadaniu. Gospodarz udzielił informacji turystycznych adekwatnych do naszych potrzeb. Apartament przestronny, z widokiem na bazylikę. Chociaż hotel umiejscowiony przy ulicy w nocy była absolutna cisza. Łózko bardzo wygodne.”

• Camelot Club Hotel Ocena: 7,1

„Jak na nocleg tranzytowy ok.”

• „Gospodarze/ pracownicy mimo widocznego zaskoczenia naszym przyjazdem bardzo się starali żeby sprawnie nas zameldować i rozwiązać nasze problemy. Miejsce w spokojnej uliczce, z ogrodem ale pobyt raczej tylko na jedną noc, przejazdem”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Danube Bend

na podstawie 7 030 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com