Durmitor National Park Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Guest house Anka Ocena: 9,6

„Czysto, schludnie, bogate wyposazenie, duzo miejsca”

• Hotel Zlatni bor Ocena: 8,3

„Świetna lokalizacja. ”

• Mountain View Lodges Ocena: 10,0

„Fantastyczna lokalizacja, cudowny widok z okna, bardzo wygodny, przestronny i dobrze wyposażony domek. Właścicielka bardzo miła i uczynna. Idealne miejsce dla ludzi ceniących spokój.”

• „Lokalizacja”

• Hostel Highlander Ocena: 6,2

„Dobra lokalizacja.”

• Hotel Žabljak Ocena: 6,0

„Dobre śniadania i możliwość skorzystania od wczesnych godzin porannych z barku kawowego”

• Hotel Ravnjak Ocena: 10,0

„Byliśmy na rowerach. Dobre miejsce do rozpoczęcia podróży wzdłuż kanionu Tary. Znakomity stosunek jakość/cena. Duży wybór śniadań.”

• „Žabljak City Center Apartments są położone w centrum Žabljaka ale w bocznej ulicy, dlatego jest bardzo cicho i spokojnie. Super właściciel Rajko oraz panie z personelu – Sandra i Katia. Rajko potrafi wszystko załatwić i zaplanować nasz pobyt. Swoim jeepem Rajko przewiózł nas przez 7 punktów widokowych wokół Durmitoru. (Jeep Safari Ring Durmitor – polecam!!!) Polecam także przejazd do mostu na Tarze, gdzie można skorzystać z tyrolki. Polecam tę dłuższą! Można też pojechać z Rajko nad Jezioro Pivsko. W ofercie Rajko ma też: rafting na rzece Tara oraz kanioning. Można wypożyczyć też rowery. Bardzo pyszne śniadania, lunche i kolacje przygotowywane przez Sandrę i Katię. Dziewczyny pomogły mi w organizacji urodzin ojca, a Sandra zrobiła torcik! Rajko i dziewczyny częstują rakiją i piwem, aż ciężko odmówić ;)”

• Apartment Lekovici Ocena: 8,8

„Przemili gospodarze obfite smaczne śniadanie i kieliszek orzechówki na pożegnanie polecam”

• Mountain views Ocena: 8,3

„Fajna miejscówka. Byliśmy tylko przejazdem przez jedną noc. Cisza spokój i piękne gwiaździste niebo... Właścicielki akurat nie było (dojechaliśmy dość późno wieczorem) natomiast kontakt telefoniczny ok.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Durmitor National Park

na podstawie 8 212 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com