2. Albania – opinie o hotelach
  3. Durres County – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Durres County Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Vila HK Ocena: 10

„Obsługa pierwsza klasa, właściciel bardzo pomocny i miły”

• „Lokalizacja była wyjątkowa. Całe miasto miałam u swoich stóp. Śniadania podawane na zewnątrz były Okey Dobry kontakt z właścicielem. Można się z nim dogadać na transfer na lotniska do którego jedzie się z KRUJA jakieś 30 minut. Nazwa i side the Castle to taki chwyt marketingowy, zamku na górze już nie ma, zostały tylko ruiny wśród których znajduje się hoteliki MERLINKA. Jeżeli kiedyś wrócę do miasteczka KRUJA, z pewnością MERLINKA, to będzie moja opcja na nocleg ze śniadaniem w cenie.”

• „Dobra lokalizacja, Wygodne łóżko, bardzo czysto, duża łazienka, przemili właściciele, smaczne śniadanie i najlepszy jaki w życiu jadłam byrek zrobiony własnoręcznie przez właścicielkę 😋”

• Vila Cano Ocena: 10

„Świetni ludzie, bezproblemowi, pomocni, uśmiechnięci. Znakomita lokalizacja. Niedaleko spacerkiem do morza. Pokoje skromne, klasyka w tym regionie, ale czyste i zadbane.”

• Fati Guest House Ocena: 10

„Lokalizacja blisko plaży, miły właściciel, który czekał na nas do późnej godziny, czystość.”

• „Bliskość do plaży, miła obsługa, czysta pościel, wygodne łóżko.”

• „Wszystko super ,świetny Gospodarz pozdrawiam serdecznie, udostępnił nam lokal w nocy Sauna w apartamencie wygodne łóżka”

• „Atmosfera. Było czysto i były duże ręczniki”

• „Pomocni i bardzo mili gospodarze - widać że to rodzinny biznes. Podobał nam się klimat pokoju. Lokalizacja w jednym z najwyższych punktów w okolicy. Obok znajduje się zabytkowa wieża oraz interesujące muzeum Skanderbega. Niżej znajduje się bazar i kilka knajpek. Bardzo dobre śniadanie. Obiad przygotowany przez matkę gospodarza był pyszny.”

• „Cudowne miejsce na odpoczynek jeśli szukasz ciszy i spokoju, miejsce prowadzone rodzinnie i tak tez się tu czułyśmy, piękne pokoje, jedzenie rewelacyjne Pani właścicielka zaopiekowała się nami niesamowicie . Lokalne miejsce z duszą! Na pewno tu wrócimy :)”