Durres County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Kadrisa Hotel Ocena: 8,3

„Lokalizacja. Codzienna zmiana pościeli i ręczników. Sympatyczni właściciele (pozdrowienia dla Młodego i Dziadka). Blisko plaży i sklepików. Parking bardzo ok”

• Hotel Klebrido Ocena: 8,3

„Przy plaży i dobra lokalizacja ”

• Hotel Alpet Ocena: 4,6

„Położenie hotelu przy lotnisku”

• „Mieliśmy apartament typu Deluxe , bardzo duży , z częścią wypoczynkową , wygodnymi łóżkami . Na balkonie krzesła i łóżko . Przepiękny widok na morze , cisza i spokój . Doskonała restauracja w hotelu . Przemiła obsługa . Jakość usług nie pogorszyła się w stosunku do czasu sprzed dwóch lat ( no może serwis plażowy nie był tak pomocny ) .”

• Hotel Ceka Ocena: 4,2

„Kawa z expresu na śniadaniu”

• Villa Balani Ocena: 7,5

„Sam hotel jak i obluga naprawdę w porządku. Wlasciciel sam wnosi torby gosciom oraz ich wita . Niestety nie rozmawia po angielsku ale nadrabia uprzejmoscia. Jedyny minus to sniadania, ktore oceniam na 2/10 zdecydowanie odbiegaja od jakichkolwiek standardów.”

• „Fajny nowy obiekt co do Albanii Polecam wybór hotelu 5 gwiazdek ,basen ok ,czysto plaża w miarę płytkie morze”

• Palace Hotel & SPA Ocena: 10,0

„Pyszne śniadanko. Wszystko super. Jeszcze tam chcę wrócić.”

• „Wygodne łóżka, czysty hotel. Smaczne śniadanie i bardzo przyjazny personel w obsłudze.”

• Inn Hotel Ocena: 9,6

„Śniadanie pyszne.”