Grecja Zachodnia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko bardzo fajne, uprzejma obsługa, genialna lokalizacja, leżaki i parasole plażowe w cenie, śniadania smaczne, acz mogłyby być bardziej urozmaicone. Okolica bardzo spokojna. Polecam”

• Hotel Inomaos Ocena: 7,9

„Hotel z dobrą lokalizacją na krótki pobyt. Parking, sprawne wifi, wygodne łóżko, lodówka. Śniadania skromne ale są. ”

• „Widok z pokoju na 4 piętrze, obsługa, czystość, na przywitanie klapki w prezencie, codziennie świeże ręczniki plażowe. Pokój gier, wolne leżaki o każdej godzinie i przy basenie, jak i na plaży. ”

• Castello Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo smaczne śniadania. Czysto.”

• Hotel Acropole Ocena: 5,4

„miejsce parkingowe obok hotelu.”

• Patras Palace Hotel Ocena: 10,0

„Łóżko bardzo wygodne. Pierwszy raz od dłuższego czasu wstałam bez bólu kręgosłupa. Pokój oraz łazienka przestronne, czyste i ładnie urządzone. Wybrałam pokój od wewnętrznej strony budynku, więc była komfortowa cisza, pomimo, że hotel znajduje się przy dość ruchliwej ulicy. Śniadanie bardzo dobre, które w ciepłe dni można zjeść na tarasie z widokiem na morze. W pobliżu plac, na którym można zjeść i napić się. Przy porcie ładny cafe bar. Polecam :)”

• Glyfa Beach Hotel Ocena: 6,7

„Lokalizacja”

• Achaios Ocena: 7,5

„widok z okna na morze, ponad dachami domków będących częścią obiektu, zielone otoczenie, blisko do morza, basen.”

• Mediterranee Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, hotel jest położony w centrum, blisko morza i deptaka. Pokój bardzo czysty i wygodny. Śniadania smaczne.”

• Hotel Hercules Ocena: 9,2

„Bardzo miły i pomocny gospodarz. Pyszne śniadanie, wygodne łóżko, duży balkon. Hotel w samym centrum miasta, kilka kroków od restauracji i głównej ulicy. Bezpłatny parking i bardzo dobra cena.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Grecja Zachodnia

na podstawie 5 831 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com