Kreta Wschodnia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Najlepsza w apartamencie to lokalizacja! Z apartamentu prosto po schodkach do morza :) Bajka! Plaża Havania Beach, kameralna, spokój, cisza...”

• Thalia Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa i czyściutki pokuj 😍szczerze polecam ”

• Sunbeam Ocena: 6,7

„dobra lokalizacja,miły personel ”

• Santa Marina Hotel Ocena: 10,0

„Hotel wybrałam w ciemno. Wszystko spełniało nasze oczekiwania. Jedzenie - duży wybór. Lokalizacja - wyśmienita. Aż chce się wracać. Szkoda, że tak daleko!”

• Tholos Rooms Ocena: 6,7

„Bardzo przyjemni gospodarze, ”

• Kastro Hotel Ocena: 8,8

„Piękny widok z balkonu, klimatyczny hotelik, sympatyczny właściciel. ”

• Gefyra Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła I pomocna właścicielka-/ informacje o koncertach , transport na dworzec autobusowy/ . pokój przestronny z dużym balkonem , wszystko zgodne z opisem działające wi fi , klimatyzacja , lodówka I telewizor , gorąca woda ”

• Hotel Sea Breeze Ocena: 10,0

„zgodny z opisem , Zadnych niespodzianek -perfekcja”

• Pergola Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja, dostaliśmy pokój z widokiem na wodę. Bez problemu udało nam zakwaterować się wcześniej. Bardzo miła obsługa, na wejściu dostaliśmy dwie butelki zimnej wody od właściciela :) Pokoje czyste, łóżka bardzo wygodne. Ładna łazienka. Dobrze działające wifi. Very good localisation, we've got the room withe view. It wasn't a problem to check in earlier. Very nice staff, at the beggining we got the bootle of cold water from the owner :) Rooms are clear, beds are comfortable. Nice bathroom. Nicely working wifi.”

• Esperides Hotel Ocena: 7,5

„Piękny ogród z ładnym basenem. Pokoje w greckim stylu.Życzliwy personel. Dobra baza wypadowa na zwiedzanie tej części Krety (Kserokombos, Chrisi,Vai-nie polecam)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kreta Wschodnia