Tyrol Wschodni Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła, "schroniskowa" atmosfera. Hotel położony przy rwącej rzece, którą cały czas słychać. Dojazd bardzo dobry, parking przy hotelu. Śniadania w pełni wystarczające, świeże bułki. Czysto i spokojnie. ”

• „Przyjemny pokój, bardzo dobre śniadanie.”

• Thurntaler Rast Ocena: 10,0

„Miejsce. Budynek. Atmosfera. ”

• „Czystość i cisza”

• Hotel Garni Burger Ocena: 9,6

„Byliśmy na motocyklowym wyjeździe. Spędzaliśmy tam jedną noc. Hotelik z rodzinnym charakterem, kameralny, spokojny. Pokoje czyściutkie, bogato wyposażone, łóżka wygodne. Dodatkowo mini wellnes - korzystaliśmy z sauny suchej oraz infrared. Panie właścicielki traktowały nas jak dobrych znajomych, czuliśmy się jak w domu. Śniadanie pyszne, kompletne, napoje i kawa, herbata kto ile chciał. Pełny profesjonalizm, gorąco polecam, jak tylko będę w okolicy, na pewno odwiedzę ten hotelik. Ach, bym zapomniał, Panie właścicielki zapewniły nawet garaż dla naszych motocykli - dziękujemy. Wir waren auf einer Motorradreise. Wir haben eine Nacht dort verbracht. Ein kleines Hotel mit familiärem Charakter, intim, ruhig. Unterkunft saubere Zimmer, reich ausgestattete, bequeme Betten. Darüber hinaus, Mini-Wellness - wir haben eine Trocken- und Infrarot-Sauna. Die Besitzer Damen behandelten uns wie gute Freunde, wir fühlten uns wie zu Hause. Leckeres Frühstück, komplett, Getränke und Kaffee, Tee wer auch immer er wollte. Volle Professionalität, ich kann es sehr empfehlen, sobald ich in der Gegend bin, werde ich auf jeden Fall dieses kleine Hotel besuchen. Übersetzung von Google. Oh, ich hätte es vergessen, der Besitzer des Besitzers hat sogar eine Garage für unsere Motorräder zur Verfügung gestellt - danke”

• Apartments Post Ocena: 8,8

„Wygodnie, czysto i cicho. Dobre miejsce wypadowe.”

• „fajny apartment dla grupy”

• „Stary dobry pensjonat z tradycjami. Położony w zacisznym miejscu z dala od miasta. Ale do miasta blisko. Aktualnie obsługa węgierska. Bardzo miła. Pokoje proste ale w miarę duże z balkonami z przepięknym widokiem na Alpy. Bardzo czysto w pokojach i całym pensjonacie. Dużo miejsca parkingowego dla samochodów i specjalistycznych dla motocykli (zadaszone). Śniadania klasyczne. Wędliny, sery itp. Blisko do wjazdu na Grossglocknerstrasse. W nocy cicho. Dobrze zaopatrzony bar. Korzystna oferta z kolacją (przekąska, zupa, drugie danie, deser).”

• Hotel Goldried Ocena: 7,9

„Świetny basen i spa, bardzo miła obsługa, piękna okolica”

• Lesacherhof Ocena: 8,8

„Śniadania smaczne i urozmaicone. Do Kals am Grosglockner 35 min piechotą. Okolica piękna”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Tyrol Wschodni