Eifel Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Pappelhof Ocena: 5,4

„Lokalizacja Parking dla motorów ”

• „Smaczne jedzenie. ”

• Hotel Panorama Ocena: 9,6

„Hotel położony w przepięknej okolicy. Wygodnie łóżka, pokój w pełni wyposażony (sejf, szlafroki, koszyk na piknik). Niewątpliwym atutem jest taras widokowy na którym jest restauracja.”

• Hotel Ahrbella Ocena: 7,9

„Pokoje hotelowe bardzo czyste, śniadanie smaczne, obsługa bardzo miła polecam , dobra lokalizacja , obok hotelu duży parking na busy , pokoje dzwiękoszczelne , bardzo dobre wifi ,”

• „Hotelik godny polecenia. Pokój co prawda malutki, ale czysty, wygodne łóżka, no i piękny widok na góry. Dobry kontakt z Właścicielką hotelu - ponieważ przyjechałyśmy późnym wieczorem, Pani przysłała nam wiadomość dotyczącą odbioru klucza do pokoju, ale gdy dotarłyśmy na miejsce okazało się, że poczekała na nasz przyjazd, sama nas przywitała i przekazała klucz. Porę śniadania można było ustalić dowolnie. "Mieszczucha" zaskakuje nieprawdopodobna cisza - można rzeczywiście odpocząć od zgiełku miasta.”

• „Piękna lokalizacja i budynek Dobre śniadanie Bezproblemowe zameldowani i wymeldowanie”

• „Ładnie urządzony. Położenie blisko centrum mikroskopijnego, ale przytulnego miasteczka. SPA.”

• Hotel Schoos Ocena: 9,6

„Super atmosfera, sympatyczna i miła obsługa, bardzo dobre jedzenie w restauracji w hotelu. Wygodne łóżka, bardzo czyste i przestronne pokoje. Widok z okna na okoliczne tereny był niesamowity. Piękna okolica. Polecam ! ;)”

• Hotel Tannenhof Ocena: 9,2

„Fantastyczna obsługa , śniadanie dobre , wspaniały widok z balkonu , bardzo polecam !”

• „Bardzo sympatyczni własciciele obiektu,swietna lokalizacja,smaczne sniadania(b.dobra kawa).Z niczym nie było problemu,polecamy!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Eifel

na podstawie 18 862 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com