Eifel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja”

• Hotel Ahrbella Ocena: 7,9

„Pokoje hotelowe bardzo czyste, śniadanie smaczne, obsługa bardzo miła polecam , dobra lokalizacja , obok hotelu duży parking na busy , pokoje dzwiękoszczelne , bardzo dobre wifi ,”

• „Hotelik godny polecenia. Pokój co prawda malutki, ale czysty, wygodne łóżka, no i piękny widok na góry. Dobry kontakt z Właścicielką hotelu - ponieważ przyjechałyśmy późnym wieczorem, Pani przysłała nam wiadomość dotyczącą odbioru klucza do pokoju, ale gdy dotarłyśmy na miejsce okazało się, że poczekała na nasz przyjazd, sama nas przywitała i przekazała klucz. Porę śniadania można było ustalić dowolnie. "Mieszczucha" zaskakuje nieprawdopodobna cisza - można rzeczywiście odpocząć od zgiełku miasta.”

• Eifelburg Ocena: 10,0

„Wir haben das Wochenende in der Eifelburg verbracht und waren sehr angetan. Unsere Suite war tatsächlich ein Burgturm mit meterdicken Mauern, kleinen Scharten und Fenstern und einem Zugang zur Burgmauer von der wir einen Blick auf die ganze Altstadt von Bad Münstereifel hatten. In der Eifelburg befindet sich auch das Restaurant Burgmanufaktur wo man optional auch ein Frühstücksbuffet zum Aufenthalt dazu buchen kann. Die Manufaktur bietet zu allen Speisen hausgemachtes Brot, Senf- und Essigkreationen an, die man auch zum Mitnehmen kaufen kann, sowie selbstgebrautes Bier. Wir bedanken uns für die Gastfreundlichkeit und wünschen weiterhin viel Erfolg und Alles Gute. Serdeczne podziekowania za goscine Pani Grazynce Neider-Schmitz ( wlascicielka Burg i Restauracji, bardzo sympatyczna Szefowa z dokladnoscia dopina wszystko na ostatni guzik,bardzo dba o swoich gosci z zyczliwoscia plynaca prosto z serca), Mam nadzieje ze wielu gosci zawita w Pani progi Pani Grazynko i bedzie z takim samym zachwytem przekazywalo i opowiadalo o Eifelburg (jak i my), w ktorym to wypoczynek i spozywane w Pani restauracji posilki sprawiaja,ze slowo Urlop ( chociaz zbyt krotki-jak nasz ) nabiera pelnego znaczenia. Wspaniale przygotowane sniadania (kazdy znajdzie cos dla siebie i posili sie do syta ),obiady i kolacje ,wszystko przygotowane na swiezo z ,,nutka smaku`` (musztardy i ocet wszelkiej roznorodnosci -przygotowywane wg wlasnej receptury -niezawodne,wykwintne,,,po polsku - palce lizac :)). Mam nadzieje , jesli nie w tym to w przyszlym roku ponownie sie spotkamy. Serdeczne podziekowania dla Servisu,ktory tak jak i Pani dali z siebie wszystko by goscie zachowali cieple i pozytywne wspomnnienia ( nawet mimo pogody :) ) Jeszcze raz zyczymy wszystkiego Najlepszego i Do Zobaczenia !!!”

• „Piękna lokalizacja i budynek Dobre śniadanie Bezproblemowe zameldowani i wymeldowanie”

• „Ładnie urządzony. Położenie blisko centrum mikroskopijnego, ale przytulnego miasteczka. SPA.”

• Hotel Schoos Ocena: 9,6

„Super atmosfera, sympatyczna i miła obsługa, bardzo dobre jedzenie w restauracji w hotelu. Wygodne łóżka, bardzo czyste i przestronne pokoje. Widok z okna na okoliczne tereny był niesamowity. Piękna okolica. Polecam ! ;)”

• Hotel Tannenhof Ocena: 9,2

„Fantastyczna obsługa , śniadanie dobre , wspaniały widok z balkonu , bardzo polecam !”

• „Bardzo sympatyczni własciciele obiektu,swietna lokalizacja,smaczne sniadania(b.dobra kawa).Z niczym nie było problemu,polecamy!”

• Hotel am Ochsentor Ocena: 8,8

„śniadanie ok”