El Baix Penedès Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Po za talerzykami wszystko perfect”

• Archs Hotel Rural Ocena: 10,0

„Miejsce z klimatem, świetna obsługa”

• 4R Miramar Calafell Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, super obsługa, bardzo dobre jedzenie ”

• Evenia Platja Mar Ocena: 9,6

„Bardzo miła obsługa, wcześniejsze zameldowanie, pyszne śniadanie i bardzo przyjemny pokój. Blisko do plaży. Bardzo polecam - w tej cenie to bardzo dobry obiekt. Pozdrowienia dla bardzo miłej obsługi - Pani Dominiki - dziękujemy za pomoc i życzliwość :)”

• „Personel, atmosfera, okolica”

• „Widok na morze”

• Kursaal Ocena: 8,3

„Najwiekszą zaletą hotelu to położenie i widok z okna ( pokój z widokiem na morze). Super plaża pod samym obiektem, 3 minuty do ,,centrum" gdzie jest dużo knajpek i sklepików dzięki czemu pod hotelem jest stosunkowo cicho :) Hotel nie najnowszy i pewnie można by się było przyczepić do czegoś ale widok z okna rekompensował absolutnie wszystko! W trakcie wyjazdu zmieniliśmy pokój z 1 piętra na 6 i było to super decyzja! Obsługa w hotelu przesympatyczna, pomocna, służaca radą i cały czas uśmiechnięta. Ogólnie polecam jesli ktoś szuka miejsca na spokojne wakacje lub z dziećmi bo plaże nie są zatłoczone a plaża jest piaszczysta :)”

• „Obfite i różnorodne śniadanie, szeroki wybór potraw w formie bufetu. Miła obsługa w recepcji i na stołówce. Dobra lokalizacja blisko stacji kolejowej.”

• „Dom idealny dla 2-3 rodzin. Położony w spokojnej miejscowości, przy pięknej promenadzie nad samym morzem, 1 minutę do plaży!!! Bardzo funkcjonalny, kryje w sobie namiastkę hiszpańskiej hacjendy:) Podwórze ogrodzone, bezpieczne i przyjazne dla małych dzieci. Czuliśmy się tam bardzo swobodnie, każdy znalazł miejsce dla siebie. Kuchnia w pełni wyposażona, był też fotelik do karmienia, różne gry, parasole i leżaki na plażę. Nawet rower schowany w szopie się przydał:) Dodatkowa toaleta i prysznic na zewnątrz - świetna sprawa! Bardzo sympatyczna właścicielka, pani Antonina, przywitała nas butelką wina i udzieliła odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Wrócimy do tego domu z pewnością ponieważ bardzo nam się podobało; morze i plaża w tym miejscu przepiękne, a poza tym nie zdążyliśmy skorzystać z grilla!!! Szczerze polecamy!”

5 Najlepszych Hoteli w regionie El Baix Penedès