El Bajio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Atilanos Ocena: 5,4

„Blisko centrum”

• Hotel Madero Ocena: 9,2

„Pokój, łazienka, lokalizacja, personel, budynek hotelowy.”

• Balcon Del Cielo Ocena: 7,9

„Świetny widok z balkonu na miasto. Znajduje się tuż obok kolejki linowej skąd można zjechać w dół miasta - od hotelu dostaje się darmową kartę na jeżdżenie kolejką. W jest pobliżu wiele sklepów. Niedaleko jest parking lub można parkować za darmo na poboczu wzdłuż drogi. Pokój czysty. W łazience jest suszarka, kosmetyki. ”

• „Sniadanie bardzo dobre, swiezo przygotowany omlet, cieple pieczywo, mila obsluga, lozko bardzo duze wygodne, piekny wyglad w srodku hotelu, doskonala lokalizacja”

• La Casa del Abuelo Ocena: 10,0

„Rewelacyjne miejsce. Wg miejscowych - kiedy pytałam się o drogę -„daleko, trzeba wziąć taksówkę”, wg mnie -blisko i łatwo trafić!:) Jest tu miło, spokojnie, czysto, personel jest niezwykle sympatyczny i pomocny. A potwierdzeniem tego jest fakt, że postanowiłam zostać na 2 kolejne noce! :)”

• „Bardzo czyste miejsce, z super rewrlacyjnym i bardzo pomocnym personelem:) Jest też możliwość relaksu!:) Super miejsce!”

• Hotel Colonial Ocena: 8,3

„Bardzo pomocny i miły personel recepcji, stylowe patio i część wspólna dla gości hotelu, bardzo dobra lokalizacja hotelu, przestrzeganie ciszy i cichy pokój, poranne śniadania.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie El Bajio