El Calafate and Vicinity Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniała obsługa, atmosfera. Wszystko na najwyższym poziomie. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Bardzo dobre śniadania. Świetne jedzenie w normalnych cenach. ”

• „Jeden z najlepszych hosteli w jakich byłem na świecie. Wspaniała obsługa, miło czysto i przyjemnie. Świetne jedzenie w normalnych cenach. Szczerze polecam. Mam nadzieję że jeszcze tam kiedyś wrócę.”

• „Lokalizacja, czystość i personel. Do tego pyszne śniadanie. ”

• „Przemiły personel, pomocny w załatwieniu transportu na lotnisko. Dostęp do dużej kuchni i jadalni. Lokalizacja bardzo dobra- 10min na piechotę na dworzec, blisko do sklepu i centrum. Polecam”

• „Bardzo dobre śniadanie, naleśniki, miód, kakao. Hostel czysty i wygodny. Pomiędzy pokojami bardzo przyjemne patio z ogromną huśtawką :)”

• „Jestem zadowolony, hotel nie jest w centrum ale 4 razy dziennie jest darmowy shuttle bus do centrum lub właściciele sami podwożą :-)”

• „Apartamenty czyste, przestronne, kuchnia dobrze wyposażona, dobra lokalizacja”

• Lar Aike Ocena: 7,5

„Oryginalna aranżacja ogólnodostępnych pomieszczeń. Ciekawy, spokojny widok zarówno z pokoju, jak i z jadalni. Poprawne śniadania.”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie El Calafate and Vicinity

na podstawie 9 882 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com