Empordà Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Royal Marina II Ocena: 4,2

„Otoczenie i prywatnosc”

• Hotel Los Angeles Ocena: 9,2

„Wyposażenie pokoju oraz bardzo miła obsługa wpłynęły na pozytywną ocenę całego obiektu.”

• Hotel Sol Ixent Ocena: 10,0

„Genialna obsługa, świetne jedzenie”

• Casa Rural Can Coll Ocena: 9,2

„Cicha spokojna okolica, możliwy wypoczynek w pięknym patio i w jacuzzi albo w salonie urządzonym z dużym smakiem, Dobre miejsce do samochodowych wypadów nad morze i obiektów z "trójkąta Dalego". Doskonałe śniadania w formie szwedzkiego stołu z lokalnych produktów bardzo wysokiej jakości. Na miejsce dostępne mapy i przewodniki.”

• „Cisza.”

• „Domek jak i okolica pięknie polozone. Do plazy jakies 5 min piechota, piekna piaszczysta dluga plaza, kilka razy robiliśmy podejście aby ja przejść ale to spacer na jakies 2 godziny w jedna strone. Basen czyściutki codziennie sprawdzany z zamykanym wejściem od ulicy.Z domu do centrum jakies 10 min promenada, jak ktoś lubi spacery po gorach to sa szlaki do wspinaczki na okoliczne szczyty i zamek w Torelli”

• Villa Magnolia Ocena: 7,5

„Spokojne miejsce basen duży ale niska jakość utrzymania czystości basenu”

• Hotel La Residencia Ocena: 9,2

„Rewelacyjna lokalizacja, piękny widok na morze (apartament na 3 piętrze). Bardzo oryginalne wnętrze hotelu. Smaczne śniadanie. Obsługa bardzo sympatyczna i do tego przy wymeldowaniu prezent - dwa plakaty, jeden z Cadaques, drugi z Dali. Zdecydowanie tam wrócę, polecam.”

• Hotel Hostalillo Ocena: 9,2

„Piękna przyroda wokół hotelu, polecam wyprawę nad klify kilkaset metrów w stronu Begur, z hotelu są piękne widoki na morze, spokojna okolica na wypoczynek i nurkowanie Śniadania świetne, pokoje nowoczesne, czyste i sprzątane codziennie”

• Hotel Empordà Ocena: 3,8

„Łazienka była ok. Śniadanie dość dobre jednak dostępny był tylko zimny bufet (ani jednego ciepłego dania). Możliwość zakupienia książki za 16,50 EUR z opisaną 50 letnią historią tego MOTELU (!).”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Empordà

na podstawie 19 082 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com