Emsland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ok wszystko”

• „Przestronny pokój z wygodnym łóżkiem. Hotel jest nowocześnie urządzony z wieloma udogodnieniami. Widać że niedawno remontowany. Bardzo czysto. Na powitanie w pokoju dla każdego gościa biała trufla z pistacjami. ”

• Hotel Graf Luckner Ocena: 5,0

„Śniadanie było bardzo dobre w postaci szwedzkiego stołu. Na plus zasługuje też duże biurko w pokoju .”

• Altes Landhaus Ocena: 7,9

„Świetny hotel godny polecenia. Śniadanie bardzo smaczne i urozmaicone. Pokoje duże, przestronne, czyste. W dużej łazience ogrzewanie także podłogowe. Na pewno tu wrócimy.”

• „Super hotel, a śniadania jeszcze lepsze .”

• „Polecam z całego serca! Przebywałam w tym hotelu w podróży służbowej, ale chętnie wrócę tam prywatnie. Pyszne jedzenie, ogromny wybór, świetna i przemiła obsługa, co zaskakujące, również w języku polskim. Polecam!”

• „bardzo miła obsługa, pokój czysty”

• Hotel Aquamarin Ocena: 8,3

„Lokalizacja, spokojna okolica, sporo miejsc parkingowych. Miła obsługa, a szczególnie kuchnia dobra.”

• „Ok”

• Hotel Fokus Ocena: 8,3

„Bezpłatny parking tuż przy hotelu. Lokalizacja hotelu w centrum miasteczka a jednocześnie w bardzo spokojnej okolicy. Spory pokój z wygodnym dużym łóżkiem. Duża łazienka. Śniadanie smaczne.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Emsland