Engadyna Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna lokalizacja . Super zorganizowany hotel . Bardzo miła i pomocna obsługa ”

• „Stary hotel z duszą Miły personel. Dobre , urozmaicone śniadanie z wyjątkiem jajecznicy z proszku. Dobre położenie. Polecam.”

• Hotel Cervo Ocena: 10,0

„Wszystko na najwyższym poziomie. Personel bardzo pomocny, życzliwy i uśmiechnięty. W pokojach bardzo czysto i komfortowo. Polecam.”

• Suvretta House Ocena: 10,0

„Piękne miejsce !”

• „Wspaniałe widoki dookoła - w pobliżu ogromny lodowiec. Smaczne jedzenie we włoskiej knajpce. Bardzo życzliwa i pomocna obsługa, bardziej niż w innych miejscach. Nie było tłoku ani hałasu. Polecam!”

• „Super lokalizacja”

• Chalet Speciale Ocena: 7,9

„Pokój 1 był dość mały i ciasny. Smaczne śniadanie, dobra lokalizacja.”

• „Wyśmienite śniadanie: super wędliny, a także ryby, różne dodatki oraz na wiele sposobów jajka. Pokój bardzo wygodny z super łóżkiem (naturalna - puchowa pościel), dużą garderobą i łazienką (świetne kosmetyki). Garaż podziemny drogi, za to miejsca parkingowe podwójnie zabezpieczone co jest istotne jeśli ma się drogi samochód. Basen bardzo przestronny. Cały zespół obsługi bardzo miły i uczynny. Faktycznie to duży luksus, w którym spędzisz niezapomniane chwile !!!”

• Soldanella Ocena: 8,3

„śniadanie dobre. pokój wygodny”

• „dobre śniadanie, pokój lepszy niż w ofercie (gest hotelu), bardzo sympatyczny personel, dogodny parking”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Engadyna

na podstawie 3 478 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com