Wybrzeże Etrusków Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dogodna lokalizacja dla podróżujących koleją. Bardzo miła obsługa przy zameldowaniu.”

• Hotel Gennarino Ocena: 10

„Życzliwy personel, naturalny uśmiech. Czystość, kameralny i w idealnej dla nas lokalizacji. Bardzo wygodne materace Codziennie zmiana ręczników Możliwość parkowania”

• Agave in Città Ocena: 10

„Rezerwując pokój dla 2 dorosłych i dziecka nie spodziewałam się że dostaniemy apartament z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami że świetnie wyposażona kuchnia i stylowym salonem z balkonem. Pięknie urządzone, czyste i pościnane wnętrze. Do dyspozycji gości jest pokój w którym można poczytać książkę lub pograć w planszowki, siłownia i to co najbardziej przypadło do gustu mojemu synkowi czyli podgrzewany basen. Bardzo polecamy to miejsce, szczególnie że w miasteczku nie znaleźmy nic co by nam się spodobało i czas spędziliśmy w hotelu a tu na prawdę było co robić.”

• Grand Hotel Golf Ocena: 10

„Wszystko ok. Parking bezpłatny na miejscu. Polecam.”

• „Wszystko było ok.”

• „Personel stanął na najwyższym poziomie. Obiekt położony tuż przy morzu z pięknym widokiem.”

• Hotel Ariston Ocena: 10

„Fajny z antresolą pokój, najważniejsze było, że miał aneks kuchenny więc na pobyt z dzieckiem dobrze się sprawdził.”

• „Wszystko”

• „Czyste pokoje, blisko portu”

• Casamare Hotel Ocena: 10

„Mały miły hotelik z super życzliwymi właścicielami super śniadanie poprosiliśmy o wcześniejsze podanie bez problemu podane godzinę wcześniej”