Europa-Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super nocleg w pobliżu Europa-Park. Jeździliśmy rowerami do Parku. Samochodem jest bardzo blisko. Parking przed hotelem. Bardzo ładny i super hotel. Sympatyczni właściciele. Jak następny raz pojedziemy to nocleg jest w La Toscana zapewniony”

• Hotel am Park Ocena: 10,0

„Położenie ”

• Gästehaus Kempf Ocena: 3,8

„ciężko powiedzieć. Więcej można powiedzieć negatywnych rzeczy o tym obiekcie.”

• „Bardzo wygodne łóżka i komfortowa łazienka. Smaczne śniadania, produkty wysokiej jakości. Bardzo miła obsługa. Blisko do Fryburga, Bazylei, Colmaru i drogi winnej w Alzacji. Możliwość zakupu produktów regionalnych.”

• Hotel Mythos Ocena: 10,0

„Pyszne śniadania i przemiła obsługa -:)”

• Euro-Hotel Ocena: 6,7

„W miarę komfortowy pokój, wygodna łazienka.”

• „Wszystko perfekcyjnie przygotowane , duże pokoje , bardzo czysto , bardzo dobre śniadania . Recepcja czynna po 18 tej”

• Hotel-Kosel-Garni Ocena: 9,6

„Bardzo dobre śniadania, przemili gospodarze, bardzo czysto, blisko do Europa Parku, był straszny upał, więc trochę brakowało nam klimatyzacji, ale przyjrzałam się innym pensjonatom w mieście, tam nie ma klimatyzacji po prostu, podejrzewam, że zwykle nie jest potrzebna. Polecam Hotel Kosel, z przyjemnością bym tam wróciła :)”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Europa-Park