Eubea Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Stefania Hotel Ocena: 6,7

„Lokalizacja, widoki, pogoda.”

• Avantis Suites Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko super”

• „Wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek. Bardzo dobre śniadania przy basenie z pięknym widokiem na morze. Obsługa bardzo sympatyczna. Pokoje przestronne i bardzo czyste.”

• Alykes Ocena: 10,0

„Duże przestronne apartamenty , bardzo czysto , obfite różnorodne śniadania , piękne budynki w srodziemnomorskim stylu , Wi-Fi działające bez zarzutu nawet na zewnątrz plus sielska swobodna atmosfera dookoła . Same plusy !”

• Hotel Aidipsos Ocena: 9,6

„Bardzo mili ludzie. Bardzo polecam.”

• Garyfallia Ocena: 7,5

„Podobała mi się lokalizacja obiektu. Na stronie Booking.com jest napisane odległość do plaży 3 km ,a w rzeczywistości jest 300 m. . Spokojna i cicha okolica, dodatkowo ciepłe źródła . Dobre jedzenie w pobliskich restauracjach.”

• „basen, otczenie obiektu, pomoc gospodarzy”

• Almira Mare Ocena: 10,0

„Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hotelu. Hotel bardzo ładny, niezbyt duży, estetyczny, czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Smaczne śniadania. Bardzo fajne baseny dla malutkich dzieci, starszych dzieci i dla dorosłych. Przy basenie dodatkowe udogodnienia dla małych dzieci typu chuśtawka, domek, bujaczki. Piękne widoki z głównego tarasu, a także z balkonu. W restauracji przy plaży również bardzo dobre jedzenie i miła atmosfera. W barze przy plaży fajna atmosfera dobre drinki. Cudowne widoki na zatokę i na wyspę Ewia po drugiej stronie. Bardzo romantyczne spokojne miejsce. Plaża wąska ale piaszczysta z parasolami. Morze czyste i ciepłe. Warto odwiedzić pobliskie tawerny, w których serwowane jest również smaczne jedzenie i gwarantowany niezwykły klimat. Jeśli lubisz owoce morza z pewnością w okolicznych tawernach bedziesz mieć możliwość je skosztować. Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Okolica bardzo spokojna, bardzo klimatyna, piękne widoki. Fantastyczne miejsce na wypoczynek i na "naładowanie akumulatorów"”

• Evia Hotel & Suites Ocena: 10,0

„Rewelacyjne miejsce na wakacyjny odpoczynek, hotel bardzo ładny, czysty i zadbany. Obsługa na wysokim poziomie. Fajny basen (duży i głęboki), wydzielona część dla małych dzieci (brodzik). Dobra lokalizacja, od portu jakieś 10 min spacerem. Nasz pobyt trwał 7 dni. Podróżowaliśmy z dziećmi w wieku 4, 9, 10 i 11 lat. Wszystkim bardzo się podobało. Naprawdę polecam!”

• „Piekne połozenie , uroczy widok z wszystkich pokoi na morze , świetna lokalizacja przy plazy . Ladny basen choć wąski . Czystość , mila obsluga .Rewelacja sala na posiłki na dachu obiektu z widokiem na morze . Coś pięknego .”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Eubea

na podstawie 6 178 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com