Expo 2015 Milan Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Dei Cavalieri Ocena: 7,9

„Hotel czysty, pyszne śniadania . Lokalizacja idealna ”

• „Bardzo miła Młoda Pani z recepcji. ”

• The Hub Hotel Ocena: 5,4

„Fajne nowoczesne pokoje, codziennie zmieniane ręczniki, śniadanie w miare okej ale codziennie takie samo”

• Hotel Carlo Goldoni Ocena: 7,5

„Czysto, po remoncie ”

• Hotel Gran Sasso Ocena: 7,5

„Fajne śniadanie, pyszna kawa, wygodne łóżka, dobre Wi-Fi, dogodna lokalizacja - blisko stacji metra Piola i Loreto, sympatyczny personel :)”

• Mio Hostel Ocena: 6,7

„Hostel typowo dla studentow, zatrzymaliśmy się na 1 noc, brak parkingu przy obiekcie, trzeba szukać na ulicy. W pokoju brak lodówki, łazienka na korytarzu. Śniadanie i kolacja skromne. Jedną noc da się wytrzymać.”

• Hotel Arno Ocena: 6,2

„Rezerwowałam pokój bez łazienki, a dostałam z łazienką, z tym że brzydki, ściany obdrapane, czerwone, okno się nie otwierało nr 8, a w ogłoszeniu ładne zdjęcia. W pokoju było czysto, codziennie sprzątany i nowe ręczniki. Pracownicy bardzo mili, pomocni, lokalizacja ok 600 m od dworca, od centrum ok 2 km. W pobliżu sklep Carrefour.”

• „Super obsługa! Śniadania w porządku, czystość ok, obiekt śliczny i wart polecenia. Do dworca tylko 2 minuty pieszo. Jedyny minus był taki, że wyspać się tam trudno - ale to hostel więc czego innego można się spodziewać ;) Dużym plusem była kuchnia, z której można korzystać 24h, taras oraz bliskość metra i dworca. Polecam!”

• „Metro kilka kroków od hotelu, bezpośrednia, żółta linia do centrum miasta. Hotel przyjazny. Bardzo dobre, urozmaicone śniadania. Duże, czyste pokoje, klasyczny- sprawdzony wystrój wnętrza, bardzo wygodne łóżka. Ogólnie miła atmosfera. Bardzo chętnie wrócę.”

• Hotel Bel Sit Ocena: 9,2

„Śniadania są naprawdę znakomite, bardzo słodkie, ale kosztują niewiele a można zjeść to na co ma się ochotę, w tym jest też pyszna kawa :) obsługa jest uprzejma i miła w relacji z gośćmi, mówią po angielsku, niektórzy przeplatają też z włoskim, co jest bardzo fajne, bo tworzy klimat miejsca. Pokoje czyste i schludne. Ceny mogłyby być niższe, aczkolwiek nie znaleźliśmy z partnerem lepszego miejsca w takiej cenie. Mediolan ogólnie jest drogi, ale hotel polecamy bardzo!”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Expo 2015 Milan

na podstawie 121 519 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com