Estremadura Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Velada Mérida Ocena: 7,5

„bardzo czysto blisko do centrum bardzo dobry stosunek ceny do jakości”

• Hotel Castilla Ocena: 10,0

„Zaskakująco dobry hotel w tym przedziale cenowym - doskonała lokalizacja dwa kroki od Plaza Mayor, duży, czysty, ładny pokój z dużą łazienką z wanną, bardzo miła obsługa z całodobową recepcją. Naprawdę warto polecić! ”

• „Bardzo wygodne pokoje, ładna komfortowa łazienka, czyściutka pościel. Duża strefa wspólna dla gości, dobrze wyposażona kuchnia. Właścicielka posiada też w sąsiedztwie sklep, który otwiera nawet dla jednego klienta”

• Hotel San Marcos Ocena: 6,7

„Dobre do przespania się za nieduże pieniądze. ”

• „Bardzo dobre śniadania. Hotel świetnie zlokalizowany.”

• „Bardzo stary, odrestaurowany budynek, widać włożoną pracę w utrzymanie go na odpowiednim poziomie. Właściciel bardzo się starał i przygotował nam pyszne, jak na hiszpańskie warunki, śniadanie. Warto dodać, że w miasteczku są romańskie termy - doskonała forma relaksu dla stóp i pleców.”

• Hotel Lusitania Ocena: 10,0

„Hotel w centrum miasta z parkingiem! Bardzo miły i pomocny personel. Bez problemu można dostać kawę i śniadanie do pokoju. I najważniejsze dla nas ;wyspaliśmy się! Pod tym względem hotel Lusitania bije na głowę wszystkie inne.”

• „Niezwykła lokalizacja, niezwykłe pokoje bardzo oryginalnie, jakby czas w nich się zatrzymał a jednocześnie nowoczesne. Niezłe śniadanie.”

• „Obiekt zgodny ze zdjęciami .Bardzo wygodny parking podziemny. Uczynni i mili pracownicy recepcji. Sympatyczna atmosfera w barze znajdującym się na terenie obiektu.”

• El Hogar de Ardwina Ocena: 9,2

„Bardzo ładny,duży, funkcjonalny apartament z dwoma łazienkami, klimatyzacją. Sympatyczny właściciel,chętny do pomocy. Byliśmy całą rodziną, świetna przestrzeń wspólna dla spędzenia razem czasu. Polecamy!”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Estremadura