Fethiye Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Green Peace Hotel Ocena: 10,0

„Ładny hotelik, blisko przystanek dolmusza, bardzo miły personel i dobra cena. Czego chcieć więcej? Byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam”

• Karbel Hotel Ocena: 10,0

„Wspaniała obsługa, wspaniali animatorzy, super jedzenie , świetna lokalizacja.”

• S3 Hotels Orange Ocena: 9,6

„Hotel bardzo gustownie urządzony, czysto, Personel bardzo miły, profesjonalne podejście. Czekano na nas w nocy. śniadanie znakomite podane w wyjątkowy sposób, bardzo smaczne i bardzo estetyczne. Pokoje ładnie urządzone, bardzo blisko plaży. w miarę cicha uliczka. basen nieduży ale tez ze smakiem zaprojektowany. Kwiaty, ładny mały ogrod. Polecam ten obiekt”

• Seyir Beach Hotel Ocena: 7,9

„W tym hotelu wygrywa lokalizacja bardzo blisko plaży, i dość smaczne jedzenie, gdyby zadbać o sposób podania Cetin który tam pracuje od lat jest bardzo przyjazny i ratuje to miejsce we wszystkim. Kuchnia jest smaczna, na śniadanie cieple wypieki. Dość swobodna atmosfera. Pokoje duże z klimatyzacja.”

• „Hotel pięknie położony, las, cudowny widok z balkonu, tarasu, Pokoje gustownie urządzone, piękny balkon wśród drzew. Zadbany ogród pełen kwiatów. Personel bardzo pomocny, uprzejmy i wyjątkowo miły. A kuchnia znakomita, śniadania rewelacja, kolacje - bufet jeszcze lepsze, mnóstwo owoców i warzyw, codziennie inne dania główne, w tym z grilla plus ciasta. Pysznie. Wszędzie czysto, mila atmosfera. Polecam.”

• „Główne zalety hotelu to położenie, śniadania, basen oraz świetny stosunek jakości do ceny.”

• „Obiekt zlokalizowany w samym centrum. Blisko wiele restauracji. Personel miły i potrafił pomóc. Dla osób lubiących imprezy, kluby nocne dosłownie pod samym hotelem. Śniadania zróżnicowane i smaczne.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Fethiye