Góry Fichtel Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo czysto, spokojna okolica. Miejsce idealne na wypoczynek. ”

• „Nic ująć nic dodać. Super gospodarze i hotel. ”

• Hotel Bayerischer Hof Ocena: 10,0

„Wygodne łóżko, milutka pościel (z pierza), smaczne śniadanie. Dobry nocleg w podróży do Italii. ”

• B&B Brandholz Ocena: 10,0

„Pierwszy raz daje hotelowi 10 punktów ale ten hotel naprawdę na to zasługuję. Właściciele są bardzo mili, jest czysto, pachnąco ładnie urządzone dużo gratisów Śniadanie super Cena rewelacyjna Polecam”

• „Wszystko super”

• „Super położenie. Urocze miasteczko. Sympatyczna obsługa. Klimat hotelu urokliwy.”

• „Pomimo braku znajomości języka niemieckiego byliśmy przyjęci bardzo przychylnie. Bardzo miła obsługa.”

• Hotel Haus Bauer Ocena: 10,0

„Hotel ładnie położony, przemili właściciele, duży i stylowy pokój, pyszne i urozmaicone śniadanie. obiekt zdecydowanie godny polecenia.”

• „Prowadzący obiekt bardzo się starają, ale niestety jest to czysty hotel z epoki lat 80-tych. bardzo małe łazienki i pokoje są dużym minusem. Na jedną noc - doskonały, na więcej - nie polecam.”

• „Wspaniały, klimatyczny hotelik. Piękne widoki, dobre śniadanie. Bardzo przyjazny hotelik. Bardzo dobra lokalizacja, np. przy podróży do Włoch. Polecam.”

14 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Góry Fichtel

na podstawie 4 041 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com