Góry Fichtel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nic ująć nic dodać. Super gospodarze i hotel. ”

• Hotel Bayerischer Hof Ocena: 10,0

„Wygodne łóżko, milutka pościel (z pierza), smaczne śniadanie. Dobry nocleg w podróży do Italii. ”

• „Bardzo dobra lokalizacja w centrum”

• „Wszystko super”

• „Super położenie. Urocze miasteczko. Sympatyczna obsługa. Klimat hotelu urokliwy.”

• „Pomimo braku znajomości języka niemieckiego byliśmy przyjęci bardzo przychylnie. Bardzo miła obsługa.”

• Hotel Haus Bauer Ocena: 10,0

„Hotel ładnie położony, przemili właściciele, duży i stylowy pokój, pyszne i urozmaicone śniadanie. obiekt zdecydowanie godny polecenia.”

• „Prowadzący obiekt bardzo się starają, ale niestety jest to czysty hotel z epoki lat 80-tych. bardzo małe łazienki i pokoje są dużym minusem. Na jedną noc - doskonały, na więcej - nie polecam.”

• „Super śniadanie, obfite i bardzo smaczne, Cudowna kawa! Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Wyjątkowo mili ludzie prowadzący pensjonat. Klimatyczne miejsce. Szczerze polecam!”

• „Udany weekend wnaprawde dobrym hotelu, Odpowiedni standard, nowoczesne pokoje spalismy w budget, Mala lazienka ale przytulna i dobrze wyposazona, pokoj nowoczesny, swiezy pachnacy. Basen dosc duzy, sauna ok miejsce odpowiednie do relaksu. Obsluga SPA niezauwazalna. Mozliwosc (SPA)samodzielnego zaparzenia herbaty, woda do picia, Basen czynny od 6 do 22, reczniki i szlafrok dostepny gratis, Smaczne sniadanie, Pieknie polozony w dolinie. graniczacy z parkiem zdrojowym. Duzo tras pieszych z ruinami zamkow, kaplic czy wiez. Cudowna natura, polecam, Miejscowosc jest doskonalym punktem wypadowym do zwiedzania okolicy: Bayreuth. Ernitaz, Thurnau. Kulmbach. Seehof. Bamberg-”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Góry Fichtel

na podstawie 855 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com