Foresta Umbra Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• B&B Conca del Faro Ocena: 10,0

„Bardzo fajne miejsce, bardzo sympatyczni i uczynni właściciele oraz przemiły personel. Wskazane dla osób które pragną odpocząć i zrelaksować miejsce wprost wymarzone. Polecam. My tam jeszcze wrócimy. ”

• Villa Natura Mono Ocena: 8,3

„Niesamowicie pomocni i przyjemni właściciele ”

• „lokalizacja, widok z okna w czasie śniadania, klimat miasteczka ”

• Hotel Santangelo Ocena: 10,0

„Cudowne widoki. Blisko spacerem do miasteczka. Dobre śniadanie. Przestronne pokoje z balkonami. Wszystko super. ”

• Hotel Palme Gemelle Ocena: 10,0

„Super ośrodek. Wszystko super. Widoki i bliskość plaży. Dobre śniadania. Polecam. ”

• „Śniadania skromne ale w zupełności wystarczające, domki czyste, codziennie sprzątanie i wymiana ręczników, klimatyzacja w domku ok. Ładna roślinność [kwitnące oleandry], spokojna okolica, ładna plaża przy przepięknej zatoce. Basen dostępny w sąsiednim ośrodku - przejście przez drogę.”

• „Rewelacyjne usytuowanie hotelu. Okolica cicha i spokojna. Otoczenie zadbane, bardzo dobrze zorganizowane przemieszczanie się po resorcie meleksem. Można było iść na plażę do baru czy restauracji bez gotówki (kredyt)”

• Residence Chiesiola Ocena: 9,2

„Wszystko powyżej oczekiwań”

• Blue Marine Village Ocena: 8,3

„Wielki taras przy każdym apartamencie. Garaż. Basen. Długa piaszczysta plaża.”

• Hotel d'Amato Ocena: 9,5

„Smaczne śniadania, wygodne łożka, świetna lokalizacja”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Foresta Umbra

na podstawie 9 329 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com