Franconian Lake District Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Hembacher Hof Ocena: 7,1

„Cisza i spokój ”

• Landhotel Sonne Ocena: 8,3

„Bliskość autotrady, fajne małe miasteczko, czysty pokój oraz łazienka, bardzo miła obsługa”

• Sindersdorfer Hof Ocena: 9,6

„Hotel blisko autostrady. Typowa niemiecka czystość i solidność. Duże pokoje z wszelkimi wygodami. Balkony. Na miejscu restauracja prowadzona przez właścicieli. Bardzo dobre śniadanie. Parking należący do hotelu, dość duży, bezpiecznie i spokojnie. Wiejska cisza otoczona polami. Bardzo dobry punkt na odpoczynek podczas drogi.”

• Hotel Schneider Ocena: 10,0

„ATMOSFERA JEST FANTASTYCZNA”

• Hotel Kattenbeck Ocena: 9,6

„Miła obsługa, Bardzo dobre śniadania, Dobra lokalizacja.”

• „Niedaleko od autostrady, miły personel, na miejscu cisza i spokój. Jedzenie dostateczne, pokoje prosto umeblowane, ale schludne. Raczej do jednodniowego (jedno nocnego) pobytu.”

• DiaLog-Hotel Ocena: 10,0

„Hotel ładnie położony w sąsiedztwie drzew i ciekawej architektury. Ma swój odpowiedni hotelowy klimat. Bardzo pomocny, miły personel zarówno w recepcji jak i podczas śniadania. Samo śniadanie nie wyśmienite, ale bardzo dobre. Jest parking, winda. Może sam pokój nieco mały, lecz odpowiednio wyposażony i wygodny. Bardzo chętnei odwiedzę ponownie.”

• Hotel Bergwirt Ocena: 9,6

„Śniadanie było wspaniałe, cichy pokój, wygodne łózko, miła obsługa”

• Qualitel Hilpoltstein Ocena: 10,0

„Super Polecam !! czysto, fajna lokalizacja, fajne śniadanie”

• Landhotel Gary Ocena: 10,0

„śniadanie takie jak się spodziewałem dobre może trochę za mało owoców , miasteczko warte spaceru bardzo malownicze , cisza i spokój , żałowałem ze nie zostałem dłużej”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Franconian Lake District

na podstawie 3 381 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com