Frankonia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Ambiente Ocena: 10,0

„Wszystko! Lokalizacja hotelu idealna. Bardzo przyjazna obsługa. Dobre śniadanie. ”

• „Śniadanie bardzo urozmaicone i smaczne . Łóżka wygodne ale niestety dla mnie i mojej żony poduszki były za twarde . Obsługa bardzo przyjazna dla podróżnego . Miejsce dobre dla parodniowego pobytu w mieście .”

• Zum Wiesengrund Ocena: 9,2

„Bardzo czysto w pokojach i dobre śniadanie”

• Hotel Cristal Ocena: 9,6

„Bardzo dobry Hotel w dobrej cenie. Stosunkowo blisko do centrum - atrakcji turystycznych. Czysto, schludnie, gustownie i komfortowo z bardzo dobrym łóżkiem i łazienką. Śniadanie w dużym wyborze i bardzo dobre. Polecam Hotel.”

• „Udany weekend wnaprawde dobrym hotelu, Odpowiedni standard, nowoczesne pokoje spalismy w budget, Mala lazienka ale przytulna i dobrze wyposazona, pokoj nowoczesny, swiezy pachnacy. Basen dosc duzy, sauna ok miejsce odpowiednie do relaksu. Obsluga SPA niezauwazalna. Mozliwosc (SPA)samodzielnego zaparzenia herbaty, woda do picia, Basen czynny od 6 do 22, reczniki i szlafrok dostepny gratis, Smaczne sniadanie, Pieknie polozony w dolinie. graniczacy z parkiem zdrojowym. Duzo tras pieszych z ruinami zamkow, kaplic czy wiez. Cudowna natura, polecam, Miejscowosc jest doskonalym punktem wypadowym do zwiedzania okolicy: Bayreuth. Ernitaz, Thurnau. Kulmbach. Seehof. Bamberg-”

• Landhotel Gary Ocena: 10,0

„śniadanie takie jak się spodziewałem dobre może trochę za mało owoców , miasteczko warte spaceru bardzo malownicze , cisza i spokój , żałowałem ze nie zostałem dłużej”

• „Bardzo smaczne śniadania, miła obsługa, komfortowe i czyste pokoje, bobra lokalizacja.”

• Motel Hormersdorf Ocena: 9,2

„bardzo dobry dojazd , bardzo sympatyczna obsługa”

• B&B Hotel Erlangen Ocena: 5,0

„Lokalizacja”

• H+ Hotel Nürnberg Ocena: 10,0

„Alles klar , wszystko dobrze”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Frankonia

na podstawie 35 675 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com