Franconian Forest Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Grüner Baum Ocena: 9,6

„Kameralny hotelik położony w przepięknej okolicy niedaleko autostrady. Cisza, spokój. Idealne miejsce na przerwę w podróży. ”

• „Bardzo czysto, przytulnie, w pokoju rodzinnym wszystko było co trzeba tj. Czajnik, kawa, herbata, prysznic i wanna itd. Wygodne łóżka z pachnącą pościelą i puchate kołdry.. Sniadanie wręcz znakomite, szwedzki stół ale jajecznica czy tez jajka na miękko dodatkowo. Wszystko świeże i smaczne. Przemiła i bardzo sympatyczna właścicielka. Wielki plus za możliwość pobytu z psem!!!!”

• Hotel Grüner Baum Ocena: 10,0

„Hotel w centrum, można wyjść na wieczorny spacer z psem po miasteczku. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Pokoje czyste. Blisko autostrady a9. Same plusy. ”

• Hotel Grüner Baum Ocena: 9,2

„Idealne miejsce na nocleg w trasie- blisko autostrady. Pyszne śniadanie, przestronne pokoje. Widać, że właścicielom bardzo zależy na zadowoleniu klientów. Wszystko pod klienta- chcesz zapłać później, chcesz zaparkuj tam... bez problemu, a o to chodzi.”

• Hotel Grüner Baum Ocena: 8,3

„Doskonałe jedzenie, świetna lokalizacja na nocleg w drodze na narty.”

• Hotel Grüner Baum Ocena: 8,3

„hotel znajduje się w centrum małego miasteczka koło kościoła - spełniał nasze oczekiwania zwłaszcza że byliśmy przejazdem śniadanie dobre - pokoje duże z dużą łazienką - jest OK”

• Hotel-Gasthof LEUPOLD Ocena: 10,0

„Bardzo fajny hotelik. Bardzo blisko autostrady A9 w kierunku Monachium. Zatrzymaliśmy się na jedną noc podczas podróży do Austrii. Podróżujemy motocyklem i szczególnie polecam ten hotel dla motocyklistów. Bardzo dogodny i bezpieczny parking aby postawić motocykl na noc.”

• „Dobra lokalizacja blisko autostrady, bardzo czysto. Niestety w pokojach brak lodówek a w barze brak lodu. Przy podróży w upale 35 st. to ważne. Pyszne śniadanie. Polecamy,”

• „Położenie tuż przy autostradzie, smaczne śniadania, dobry na nocleg podczas podróży.”

• „Bardzo miła pani w recepcji, mówiąca po angielsku. Pokój jak na jedną noc super. Łóżka wygodne, czysto.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Franconian Forest

na podstawie 373 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com