Fuerteventura Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Rural Tamasite Ocena: 10,0

„Klimatowy dom i otoczenie.”

• Hotel Arena Suite Ocena: 10,0

„Polecam . Czysto przytulnie .Pokoje duże przestronne .jedzenie bardzo dobre i czasami tematyczne. Baseny czyste klimat super obsluga super miła pomocna . Jeśli chodzi o picie w cenie było piwo drinki z maszyny ale to wystatczylo. Nie daleko znajduje się plaża . Do miasta 15 minut pieszo .polecam ten hotel .”

• „Bardzo fajna obsługa, szczególnie w restauracji )) Dla tych ludzi, który szukają cichego miejsca i chcą mieć święty spokój bez ciągle drżących dzieci ,zdecydowanie polecam. Również, ja bym powiedziała, że dobra izolacja szumowa między pokojami. ”

• „wspanialy hotel,jedzenie przepyszne,obsluga hotelu na wysokim poziomie,jeden z najlepszych hoteli gdzie bylem.polecam”

• Puerto Caleta Ocena: 7,9

„cisza spokuj”

• Chatur Costa Caleta Ocena: 10,0

„Dobre i bardzo urozmaicone jedzenie. Hotel jest duży ale nigdy nie musieliśmy na nic czekać.”

• „brak dzieci, balkon i spokój mimo dużych rozmiarów obiektu. Dobra jakość w relacji do ceny.”

• „Ośrodek dysponuje wieloma atrakcjami dla dzieci :basenami, mini golfem ,rowerami .Organizowane sa codziennie zajęcia w mini klubie .Cicho i spokojnie .Wygodne łóżka. Miły personel.Jeśli ma się samochód dostanie się do miasteczek nie stanowi problemu gorzej jest bez auta ośrodek usytuowany jest na tzw." pustkowiu".”

• „Duży wybór jedzenia”

• Kikiki House Ocena: 9,6

„Luka jest bardzo dobrym gospodarzem. Przywitał nas osobiście, mimo, że przyjechaliśmy późno. Wszysto nam pokazał. Przestrzeń zaaranżowana ze smakiem i w dobrym guście. Dobry punkt wypadowy do wycieczek po wyspie, a jednocześnie cisza i spokój umożliwiające relaks. Polecamy Kiki House.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Fuerteventura