Fuerteventura Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wystrój wnętrza pokoju,położenie hotel blisko centrum miasta i plaży,posiłki bardzo urozmaicone i bardzo smaczne wszystko było super ”

• „Czystość standard okolica jedzenie. Aquapark cudowny. ”

• Eurostars Las Salinas Ocena: 10,0

„Super lokalizacja wszystko pod ręką, bezpośrednio na urokliwej plaży w zatoce z widokiem na mały port, pyszne jedzonko, czystość na 5+”

• „Hotel położony nad piękną plażą. Pyszne jedzonko, świetne animacje!”

• Hotel Arena Suite Ocena: 10,0

„Pokoje ładne i zadbane. Jedzenie przepyszne i duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniała atmosfera a ludzie którzy tam pracują są sympatyczni, zawsze uśmiechnięci, starają się każdego zadowolić i dobrze obsłużyć( szczególnie w barze). Hotel godny polecenia.”

• „Duży wybór jedzenia”

• Kikiki House Ocena: 9,6

„Luka jest bardzo dobrym gospodarzem. Przywitał nas osobiście, mimo, że przyjechaliśmy późno. Wszysto nam pokazał. Przestrzeń zaaranżowana ze smakiem i w dobrym guście. Dobry punkt wypadowy do wycieczek po wyspie, a jednocześnie cisza i spokój umożliwiające relaks. Polecamy Kiki House.”

• Melia Fuerteventura Ocena: 8,3

„Piękny hotel z bajecznym widokiem na lagunę oraz dużą dostępnością sportów wodnych. Pokój bardzo przytulny i czysty z ładnym tarasem. Jedzenie smaczne i duża ilość potraw przygotowywanych na bieżąco. Duży basen i niezliczona ilość leżaków, dla każdego było miejsce.”

• Puerto Caleta Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa. Apartament czysty. Blisko plaża, sklepy. Codziennie wieczorem muzyka na żywo. Polecam ten ośrodek mam nadzieje, że jeszcze tam przyjadę.”

• Chatur Costa Caleta Ocena: 6,7

„Pierwsze dwa posiłki po przylocie były poniżej dopuszczalnej normy ....na szczęście później jedzenie się poprawiło...Jedzenie oceniam na 4+ z 10 pkt.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Fuerteventura

na podstawie 52 517 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com