Fujian Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Marco Polo Xiamen Ocena: 9,6

„Bardzo ładny hotel. Śniadanie na 2 piętrze bardzo różnorodne dodatkowo dla Continental Club śniadanie i lunch na 8 piętrze. Lokalizacja przy jeziorze i Coffe street gdzie jest dużo kawiarni i restauracji ale na styl zachodni. Blisko do International Ferry Terminal. Da się też dojść spacerem przez most na jeziorze do centrum City. ”

• „Świetna lokalizacja, bardzo miła, mówiąca po angielsku obsługa, pyszne śniadanie, hotel jak na chińskie warunki nie za duży. Pokoje z widokiem na wyspę są super. Wcześniej byłem w Xiamen w Pullmannie, alezawsze będę wracał do Indigo”

• „lokalizacja”

• „Po mimo slabego poczatku (2-3 godziny poszukiwan hotelu) o poranku zaskoczyla nas mila niespodzianka, recepcjonista wzial swoj prywatny samochod i zawiozl nas za darmo na dworzec, pokoje ok, wifi szybkie, ale ze swiatem wiadomo kontaktu jako takiego nie ma, hotel jest na wsi, wiec kury i koguty to normalka, za ta cene polecam :)”

• „Właściciel jest przyjazną osobą. Blisko do zabytkowej dzielnicy i innych ciekawych miejsc.”

• C&D Hotel,Xiamen Ocena: 9,2

„Udoben, čist in dobro organiziran hotel v bližini letališča, brezplačen prevoz z in na letališče ter z in na sejmišče.”

• Li Ke Ju Hotel Ocena: 3,8

„bar kolo hotelu , obsluga baru i ceny piwa”

• „Personel bardzo pomocny, mówi po angielsku. Hotel bardzo blisko lotniska, bezpłatny transfer.”

• „Czystość i lokalizacja - UWAGA odradzam spóźnienie, nawet jak ich poinformjesz - sprzedadzą twój pokój komuś innemu !!! Nie mówią po angielsku !!! Wszystko przez telefonicznego tłumacza !!! They do not speak English !!! Any delay and they will sell your room !!! Think about this beffore booking !!!”

• Conrad Xiamen Ocena: 9,6

„wszystko”