Fionia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Park Ocena: 10,0

„Hotele rewelacyjny. Śniadania bardzo smaczne. Lody , kawa , napoje , ciasto dostępne przez cały dzień. Obsługa bardzo miła. na zewnątrz budynku mini golf. W hotelu zatrzymaliśmy się na trzy noce przy okazji zwiedzania Legolandu.”

• Apartment NO 68 Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Niezwykle uprzejmi i pomocni właściciele obiektu. Apartament bardzo duży, wygodny, z wszelkimi udogodnieniami i wyjściem do pięknego ogrodu.”

• Frederik VI's Hotel Ocena: 10,0

„Spędziliśmy jedną noc w hotelu, podróż służbowa. Śniadanie bardzo dobre, pokoje czyste , obsługa perfekcyjna. Polecam.”

• Comwell Middelfart Ocena: 8,3

„Hotel generalnie fajny, ale bez rewelacji. Wszystko poprawnie. Ładny obiekt, czysty, przestrzenny. Pokój przytulny, ciepły.”

• Hotel Ærø Ocena: 7,9

„Śniadanie bardzo dobre i bogate. Miła obsługa. Hotel przy samym porcie. Polecam”

• Scandic Odense Ocena: 5,4

„Menager hotelu okazała się bardzo sympatyczna i pomocna za co bardzo jej dziękujemy. Gdyby nie jej postawa, to ocena byłaby znacznie niższa. Śniadania bardzo dobre, spory wybór, wszystko świeże i smaczne.”

• Hotel Domir Odense Ocena: 5,0

„dobra lokalizacja, stosunkowo blisko dworca, gratis kawa, herbata w barze na dole, gdzie można było siedzieć do późnych godzin wieczornych, pani z recepcji poczęstowała nas nawet ciasteczkami. W pokojach działało centralne ogrzewanie.”

• Cabinn Odense Ocena: 7,1

„Miła obsługa.”

• „doskonała lokalizacja w centrum miasta i do tego w budynku dworca z którego odjeżdżałem.”

• „lokalizacja/ blisko autostrada;”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Fionia

na podstawie 7 658 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com