Fionia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja. ”

• Severin Ocena: 9,6

„Bardzo miły personel , ładny widok z okna na "Mały Bełt" , do dyspozycji gości bezpłatne rowery , kawa , lemoniada ... Polecam”

• Hotel Ansgar Ocena: 6,7

„Bardzo dobre śniadanie. Na ciepło nalesniki, jajecznica, kiełbaski, itd. Wszystko bardzo smaczne. Dość dobra lokalizacja. Darmowy hotelowy parking. Miła obsługa.”

• Hotel Windsor Ocena: 10,0

„Śniadanie rewelacyjne”

• Hotel Domir Odense Ocena: 7,1

„Dobre śniadania (good breakfast) i przyjazna obsługa (friendly staff).”

• „Bardzo dobre śniadanie i duży parking.”

• Hotel Park Ocena: 10,0

„Hotele rewelacyjny. Śniadania bardzo smaczne. Lody , kawa , napoje , ciasto dostępne przez cały dzień. Obsługa bardzo miła. na zewnątrz budynku mini golf. W hotelu zatrzymaliśmy się na trzy noce przy okazji zwiedzania Legolandu.”

• Apartment NO 68 Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Niezwykle uprzejmi i pomocni właściciele obiektu. Apartament bardzo duży, wygodny, z wszelkimi udogodnieniami i wyjściem do pięknego ogrodu.”

• Frederik VI's Hotel Ocena: 10,0

„Spędziliśmy jedną noc w hotelu, podróż służbowa. Śniadanie bardzo dobre, pokoje czyste , obsługa perfekcyjna. Polecam.”

• Comwell Middelfart Ocena: 8,3

„Hotel generalnie fajny, ale bez rewelacji. Wszystko poprawnie. Ładny obiekt, czysty, przestrzenny. Pokój przytulny, ciepły.”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Fionia

na podstawie 1 937 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com